T.Love zagra za darmo w Warszawie! Znamy datę i miejsce koncertu

i

Autor: Piotr Zagiell / East News T.Love zagra za darmo w Warszawie! Znamy datę i miejsce koncertu

T.Love zagra za darmo w Warszawie! Znamy datę i miejsce koncertu

2022-05-24 21:37

W tym roku wypada 40-lecie działalności znanego w całej Polsce zespołu T.Love. To legenda polskiej sceny muzycznej, na czele której nieprzerwanie stoi Muniek Staszczyk. Zespół zagra koncert w Warszawie, całkowicie za darmo! Poznaliśmy datę i miejsce wydarzenia!

T.Love zagra w Warszawie

T.Love to niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej na czele której od 40 lat stoi Muniek Staszczyk. Grupa została założona w 1982 roku przez kilku uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie. Na początku w skład ekipy wchodzili Muniek Staszczyk, Janusz Knorowski, Dariusz Zając i Jacek Wudecki.

Przed kolejne lata członkowie zespołu zmieniali się wielokrotnie. Szacuje się, że podczas 40 lat działalności na scenie muzycznej z Muńkiem Staszczykiem wystąpiło około 34 muzyków w różnych konfiguracjach!

W tym czasie zespół wydał 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe oraz wiele kompozycji i singli.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magia marzeń znów zadziała! Startuje wyjątkowa akcja "Super Expressu" z okazji Dnia Dziecka

Kiedy odbędzie się koncert T.Love w Warszawie?

Koncert legendarnego zespołu odbędzie się już 13 czerwca o godzinie 19. Muzykę na żywo usłyszycie tego dnia w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska!

Warto wspomnieć, że wstęp na koncert jest wolny i liczba miejsc ograniczona. Polecamy na miejscu pojawić się o wiele wcześniej!

– Podczas koncertu z pewnością usłyszymy zarówno największe hity zespołu, jak i nowe, premierowe utwory – czytamy w oficjalnym komunikacie w mediach społecznościowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wyjątkowa budka telefoniczna stanęła w Warszawie. Zadzwonisz z niej do zmarłych

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę
Sonda
Słuchasz T.Love.?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE