Morderstwo pod Warszawą. Po imprezie urodzinowej skatował na śmierć znajomego

2022-05-25 8:27
Morderstwo pod Warszawą. Zabił znajomego po imprezie urodzinowej
Autor: KPP w Legionowie Morderstwo pod Warszawą. Zabił znajomego po imprezie urodzinowej

Koszmar rozegrał się w nocy z soboty na niedzielę (21/22 maja) przy ulicy Zegrzyńskiej w Jachrance. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 33-latek organizował tej nocy imprezę urodzinową. Jak się okazało, były to jego ostatnie urodziny. Został brutalnie zamordowany przez swojego 34-letniego znajomego.

Zabójstwo w Jachrance

O krwawym zajściu w Jachrance już pisaliśmy. Sytuacja miała miejsce nocy z soboty na niedzielę około godz. 1. Służby ratunkowe otrzymały informację, że na jednej z prywatnych posesji leży zakrwawiony i nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce natychmiast udał się policyjny patrol i służby medyczne. Nieprzytomny 33-latek śmigłowcem LPR natychmiast został przetransportowany do szpitala. Jednak mimo błyskawicznej akcji ratunkowej rannego mężczyzny nie udało się uratować.

Co wydarzyło się w Jachrance?

Jak nieoficjalnie ustaliła PAP, 33-latek organizował tej nocy imprezę urodzinową. Po jej zakończeniu wszyscy uczestnicy rozeszli się.

Przeczytaj też: Zamiast po leki, wpadł do apteki z siekierą! Kolejne lata spędzi za kratami!

Na miejsce wrócił jednak 34-latek, który według ustaleń PAP, miał mieć pretensje do 33-letniego gospodarza imprezy. 33-latek wyszedł z domu do swojego znajomego, przez którego został brutalnie pobity. Według ustaleń śledczych przyczyną zgonu 33-latka były poważne obrażenia głowy.

Morderstwo pod Warszawą. Zabił znajomego po imprezie urodzinowej
Autor: KPP w Legionowie Morderstwo pod Warszawą. Zabił znajomego po imprezie urodzinowej

34-latek zatrzymany przez policję

- Mundurowi na miejscu zatrzymali mężczyznę związanego z tym zdarzeniem. 34-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - przekazała podkom. Justyna Stopińska z legionowskie policji.

34-latek usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi mu nawet dożywocie. - Podejrzany nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień. Sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy - przekazała Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Czego warszawiacy oczekują od nowego komendanta straży miejskiej?
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE