Rowerzysta zginął pod kołami BMW. Policja szuka świadków tragicznego wypadku pod Warszawą

2022-05-24 7:59
Rowerzysta zginął pod kołami BMW. Policja szuka świadków tragicznego wypadku pod Warszawą
Autor: Shutterstock Rowerzysta zginął pod kołami BMW. Policja szuka świadków tragicznego wypadku pod Warszawą

Koszmarny wypadek miał miejsce w czwartek (12 maja) w podwarszawskie Kobyłce. 67-letni rowerzysta, zjeżdżając ze ścieżki rowerowej, wpadł prosto pod jadący samochód. Ciężko ranny został przetransportowany do szpitala. Niestety, lekarze przegrali walkę o jego życie. Policja w Wołominie szuka świadków tragicznego wypadku.

Tragiczny wypadek w Kobyłce

Do tragicznego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Dąbrowskiego w Kobyłce w pow. wołomińskim około godz. 17:10. Gdy 67-letni rowerzysta zjeżdżał w lewo z drogi rowerowej, wpadł prosto pod koła nadjeżdżającego auta marki BMW.

Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mimo zaangażowaniu w akcję śmigłowca LPR ciężko rannego mężczyznę do szpitala zabrała zwykła karetka.

Przeczytaj też: 8-latek wbiegł na drogę dla rowerów. W dziecko wjechał rozpędzony kolarz

Niestety, tam lekarze przegrali walkę o życie 67-latka. Mężczyzna za skutek poważnych obrażeń zmarł w szpitalu.

Policja szuka świadków wypadku w Kobyłce

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragedii na drodze. Wydział Dochodzeniowo – Śledczy w Wołominie, prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego. Wiadomo, że kierujący bmw był trzeźwy.

Nie przegap: Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja opublikowała listy gończe i wizerunki poszukiwanych

Teraz funkcjonariusze apelują o pomoc do wszystkich, którzy widzieli koszmarne zajście na skrzyżowaniu.

"Wszyscy świadkowie tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 72-47-259 lub 22 776-20-21" – podaje sierż. sztab. Monika Kaczyńska z wołomińskiej policji.

Czego warszawiacy oczekują od nowego komendanta straży miejskiej?
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE