8-latek wbiegł na drogę dla rowerów. W dziecko wjechał rozpędzony kolarz

2022-05-23 20:55
8-latek wbiegł na drogę dla rowerów. W dziecko wjechał rozpędzony rowerzysta
Autor: Tadeusz Mróz 8-latek wbiegł na drogę dla rowerów. W dziecko wjechał rozpędzony rowerzysta

Do koszmarnego wypadku doszło przy al. Krakowskiej na wysokości numeru 291 we Włochach w Warszawie. 8-letnie dziecko, które spacerowało ciągiem pieszo-rowerowym wbiegło pod rozpędzony rower i zostało potrącone przez kolarza. Dziecko z obrażeniami ciała zostało przetransportowane do szpitala przy ul. Żwirki i Wigury.

Dziecko potrącone przez rowerzystę

Do zdarzenia doszło w okolicach godziny 17:30. Na miejscu zdarzenia pojawił się reporter „Super Expressu”. – Doszło do potrącenia 8-letniego dziecka na ciągu pieszo-rowerowym. Maluch spacerował przy al. Krakowskiej z mamą. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala – przekazał dziennikarz.

Informacje potwierdziła „Super Expressowi” policja. – Przy al. Krakowskiej na wysokości numeru 291 doszło do potrącenia 8-latka. Chłopczyk został przetransportowany do szpitala przy ul. Żwirki i Wigury – przekazała w rozmowie z „SE” policjantka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zabójstwo na Nowym Świecie. Policja opublikowała listy gończe i wizerunki poszukiwanych

Rowerzysta został przebadany pod kątem zawartości alkoholu we krwi, był trzeźwy. Na razie nie wiadomo do końca kto był winien temu wypadkowi. Z nieoficjalnych doniesień wynika jednak, że to najprawdopodobniej 8-latek wtargnął na drogę dla rowerów, gdzie został potrącony. Policja będzie wyjaśniała okoliczności tego zajścia.

Rowerzysta wjechał w 5-latka

W ostatnim czasie informowaliśmy o podobnym zdarzeniu, które miało miejsce przy ul. Lazurowej na Bemowie w Warszawie. 

Do wypadku doszło 20 maja. Rowerzysta, który pędził na złamanie karku chodnikiem, wpadł w 5-letniego chłopczyka wysiadającego z rodzicami z autobusu miejskiego. Na miejscu doszło do awantury! Z relacji świadków wynika, że rowerzysta został uderzony przez zdenerwowanego ojca dziecka!

Więcej możecie przeczytać tutaj: Rowerzysta wjechał w 5-latka wysiadającego z autobusu! Rodzice wpadli w szał. Doszło do rękoczynów!

Pijany rowerzysta "wleciał" pod prąd na rondo w Lesznie
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE