Rowerzysta wjechał w 5-latka wysiadającego z autobusu! Rodzice wpadli w szał. Doszło do rękoczynów!

2022-05-20 17:00
Rowerzysta wjechał w 5-latka wysiadającego z autobusu! Rodzice wpadli w szał i doszło do szarpaniny!
Autor: Tadeusz Mróz

Na Bemowie doszło do makabrycznego wypadku! Przy ul. Lazurowej rowerzysta, który pędził na złamanie karku chodnikiem, wpadł w 5-letniego chłopczyka wysiadającego z rodzicami z autobusu miejskiego. Na miejscu doszło do awantury! Z relacji świadków wynika, że rowerzysta został uderzony przez zdenerwowanego ojca dziecka!

Rowerzysta wjechał w 5-latka

Do wypadku doszło 20 maja w okolicach godziny 14:30 na Bemowie. Pierwsze informacje przekazał „Super Expressowi” reporter, który pojawił się na miejscu zdarzenia. - Doszło do potrącenia 5-latka przez rowerzystę poruszającego się chodnikiem. Wypadek miał miejsce przy ul. Lazurowej na wysokości numeru 185A. Z relacji świadków wynika, że chwilę po zdarzeniu doszło do szarpaniny pomiędzy ojcem 5-latka a rowerzystą. Kolarz miał zostać uderzony w twarz przez zdenerwowanego mężczyznę. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala - relacjonował dziennikarz.

Rowerzysta miał potwierdzić, że został uderzony, jednak nie będzie rościł pretensji do zdenerwowanego ojca. Kolarz został również obrażony słownie przez pasażerkę autobusu.

CZYTAJ RÓWNIEŻTragedia w Kobyłce. Rowerzysta wpadł pod pędzące BMW. 67-latek nie miał szans na przeżycie

Policja potwierdza informacje o wypadku na Bemowie

Informacje o wypadku potwierdził nam sierż. szt. Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o 14:26. Doszło do potracenia 5-latka. Dziecko zostało przebadane na miejscu. Rowerzysta również został przebadany, jednak pod kątem zawartości alkoholu we krwi. Był trzeźwy. 5-latek został przetransportowany do szpitala - przekazał Markiewicz.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że dziecko trafiło do szpitala na badania kontrolne. Rowerzyście za ten wybryk może grozić mandat w wysokości nawet 2000 złotych.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻTragedia na placu Politechniki. Rowerzysta wpadł prosto pod pędzący tramwaj

Pijany rowerzysta "wleciał" pod prąd na rondo w Lesznie
Sonda
Czy polska policja nadużywa siły?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE