Zamiast po leki, wpadł do apteki z siekierą! Kolejne lata spędzi za kratami!

2022-05-24 22:27
Zamiast po leki, wpadł do apteki z siekierą! Kolejne lata spędzi za kratami!
Autor: POLICJA Zamiast po leki, wpadł do apteki z siekierą! Kolejne lata spędzi za kratami!

Wolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do apteki i kradzież gotówki. Sprawca, przy użyciu siekiery wybił szybę, przez którą dostał się do środka. 44-latek splądrował pomieszczenia, ukradł pieniądze i uciekł z miejsca. Niedługo po tym zajściu wpadł w ręce policjantów. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli otrzymali informacje o włamaniu do apteki. Na miejscu ustalili, że nieznany im wtedy sprawca przy użyciu siekiery uszkodził szybę i przedostał się do środka. – Tam splądrował pomieszczenia, w końcu ukradł pieniądze i uciekł z miejsca – relacjonuje kom. Marta Sulowska.

Funkcjonariusze bardzo szybko namierzyli mężczyznę, który miał związek z włamaniem. 44-latek został zatrzymany. – Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy w celu odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności – dodaje policjantka.

44-latek był wcześniej notowany i karany za podobne przestępstwa.

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Teraz, grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bezczelna kradzież na Pradze. Ofiara nawet się nie zorientowała, co straciła

Zaatakował siekierą swojego kolegę

Ostatnio informowaliśmy również o strasznej sytuacji, która miała miejsce w jednej z warszawskich szkół. 

W środę, 13 kwietnia, doszło do poważnego incydentu. W placówce miało dojść do sprzeczki pomiędzy kolegami-pedagogami. Jeden z nich próbował zaatakować drugiego siekierą.

Więcej przeczytacie tutaj: Groza w warszawskiej szkole! Nauczyciel zaatakował swojego kolegę siekierą! Nowe ustalenia

Poranna kradzież w sklepie koło Torunia. Rozpoznajesz sprawców?
Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE