Kim jest ta piękna dziewczyna w złotych trzewikach? Szuka jej cała Polska. Ważny krok prokuratury

2021-01-13 9:38
Poszła na randkę i zgniła w garażu
Autor: KSP Poszła na randkę i zgniła w garażu

Tą sprawą żyje teraz nie tylko Warszawa ale i cała Polska. Wszyscy zastanawiają się kim jest kobieta, brutalnie zamordowana i porzucona w garażu na Pradze Południe. Choć minęło 5 lat od śmierci, a garaże zostały zburzone, ofiara wciąż jest bezimienna. Być może niebawem to się zmieni. Śledczy dostają bowiem nowe sygnały w sprawie.

Zwłoki kobiety w garażu na Pradze

Śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa kobiety prowadzi Prokuratura Regionalna w Warszawie. Umorzona sprawa znów jest badana. Śledczy nie dają za wygraną i chcą ustalić, kim jest ofiara- piękna, młoda blondynka. 27 maja 2017 roku jej rozkładające się ciało odkrył w garażu przy ul. Karczewskiej 7 administrator. Dzierżawca tego pomieszczenia nie odpowiadał na listy ponaglające odbiór zostawionych tam rzeczy, dlatego sam w końcu otworzył garaż. I przeżył szok.

Tragiczny wypadek na Olszynce Grochowskiej. Pociąg przejechał mężczyznę. Zdjęcia i wideo

- Odnalezione ciało kobiety było w stanie daleko posuniętego rozkładu. Denatka w dniu morderstwa ubrana była w rurki marki ONLY (rozmiar 26) spięte skórzanym paskiem. Kobieta miała na sobie również sweter i czarną kurtkę oraz charakterystyczne złote półbuty firmy LIBERO (rozmiar 37). We włosach miała dwie ozdobne wsuwki, a na palcach srebrny i złoty pierścionek z niebieskim oczkiem - przekazali śledczy.

Kobieta miała ok. 160 cm wzrostu, niebieskie oczy i charakterystyczną, choć niewielką fałdę mongolską nad oczami.

Tak kobieta mogła wyglądać

Poszła na randkę i zgniła w garażu
Autor: KSP Poszła na randkę i zgniła w garażu
MAKABRA. Poszła na randkę i zgniła w garażu. Kim jest dziewczyna w złotych trzewikach?

Coraz bliżej rozwiązania tajemnicy

Biegli z zakresu medycyny ustalili, że do zabójstwa mogło dojść jesienią 2016 roku, a ciało najprawdopodobniej zostało tam podrzucone. Kim jest dziewczyna w złotych butach, czy kiedykolwiek uda się to ustalić? Teraz po publikacjach w prasie jest na to większa szansa. Do prokuratury zgłaszają się bowiem nowe osoby. - Zgłaszają się do nas kolejne osoby, które przekazują istotne dla śledztwa informacje - potwierdził rzecznik prokuratury regionalnej Marcin Saduś.

Prośba o kontakt

Prokuratura Regionalna oraz policjanci z Komendy Rejonowej Policji na Pradze-Południe apelują do wszystkich, którzy rozpoznają kobietę o kontakt. W tej sprawie można się kontaktować bezpośrednio z komendą policji przy ul. Grenadierów 73/75, drogą mailową na adres: komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl lub telefonicznie na nr: 47 723 76 55.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE