Egzotyczny turysta przeraził mieszkańców Woli. Za nic miał towarzystwo ludzi

i

Autor: Google Maps / unsplash.com Egzotyczny turysta przeraził mieszkańców Woli. Za nic miał towarzystwo ludzi

Egzotyczny turysta przeraził mieszkańców Woli. Za nic miał towarzystwo ludzi

2021-09-16 18:25

Takiego gościa na jednym ze strzeżonych osiedli w Warszawie nikt się nie spodziewał. W środę (15.09.2021) strażnicy ochrony pracujący przy ulicy Górczewskiej przy jednym z garaży zauważyli węża. Intruz za nic miał towarzystwo ludzi i wygrzewał się w ostatnich promieniach kończącego się lata.

Środowe przedpołudnie na jednym ze strzeżonych osiedli przy ulicy Górczewskiej zapowiadało się całkiem zwyczajnie. Do momentu, gdy pracownicy ochrony zauważyli, że przed jednym z garaży, w ostatnich promieniach kończącego się lata, wygrzewa się… wąż.

Widok był niecodzienny i wprawił przypadkowych odkrywców w lekkie oszołomienie. Gdy pierwszy szok minął, pracownicy ochrony wezwali na pomoc Ekopatrol straży miejskiej.

- Funkcjonariusze po przybyciu pod wskazany adres stwierdzili, że pełzający gość to wąż amurski, często spotykany w hodowlach - mówią strażnicy miejscy z Warszawy i dodają: -  Ten miał już około metra długości, był więc dorosłym osobnikiem. Nie miał żadnych ran – prawdopodobnie uciekł z hodowli lub został wyrzucony przez właściciela.

Strażniczka i strażnik umieścili węża w transporterze i przewieźli go do Centrum CITES przy Warszawskim ZOO, które teraz stanie się jego nowym domem.

Zobacz koniecznie: Robert stracił życie na motorze. Pozostawił dwoje dzieci. "Niech śmiga po niebieskich autostradach"

Egzotyczny turysta przeraził mieszkańców Woli. Za nic miał towarzystwo ludzi

i

Autor: Straż Miejska, Warszawa Egzotyczny turysta przeraził mieszkańców Woli. Za nic miał towarzystwo ludzi
Poważna awaria na Pradze. Po trzech miesiącach spokoju woda znów zalała Grochów
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany