Robert stracił życie na motorze. Pozostawił dwoje dzieci. "Niech śmiga po niebieskich autostradach"

2021-09-16 10:55
Robert stracił życie na motorze. Pozostawił dwoje dzieci. Niech śmiga po niebieskich autostradach
Autor: Tadeusz Mróz Robert stracił życie na motorze. Pozostawił dwoje dzieci. "Niech śmiga po niebieskich autostradach"

Robert W. (+45 l.) zginął w tragicznym wypadku na motocyklu niedaleko miejscowości Ostrów-Kanie. Na razie nie są znane przyczyny tego nieszczęśliwego zdarzenia. Czy Robert jechał za szybko? Śmierć mężczyzny komentują internauci. Wśród licznych kondolencji pojawiają się także wpisy krytykujące zachowanie motocyklistów na drogach.

Robert W. (+45 l.) mieszkał w miejscowości Dębe Wielkie. Mężczyzna znany był z tego, że lubił szybką jazdę. Lubił tez pływać. Pasją Roberta były motory i katamarany.

Tragedia, do której doszło na drodze serwisowej wzdłuż autostrady A2, już na zawsze pozostanie w pamięci i serach jego bliskich. Mężczyzna osierocił dwoje dzieci.

- Motocyklista jechał drogą serwisową wzdłuż autostrady A2 i w pewnym momencie na wysokości miejscowości Ostrów-Kanie z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem - mówił po tragicznym wypadku Marcin Zagórski z policji w Mińsku Mazowieckim.

Na pomoc Robertowi ruszyła przypadkowa osoba. To właśnie ona usiłowała reanimować mężczyznę. W trakcie udzielania pierwszej pomocy zemdlała i została przewieziona do szpitala.

Zobacz koniecznie: Robert zabił się na motocyklu. "Uderzył w drzewo, miał wybite zęby, wszędzie krew". Osierocił dwoje dzieci

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

- Był cały siny i we krwi, miał wybite zęby – powiedzieli w rozmowie z Super Expressem bliscy zmarłego.

Robert stracił życie na motorze. Pozostawił dwoje dzieci. "Niech śmiga po niebieskich autostradach"

Nagłą śmierć Roberta W. komentują na naszym profilu na Facebook internauci.

Krzysiek: "Szkoda człowieka to fakt, tym bardziej z nadzieją że w tym wieku troszkę bardziej myślisz, ale niestety jak widzę jak jeżdżę na motorach, zawsze im się śpieszy, zero przestrzeganie przepisów, nadmierna zdecydowanie prędkość i wyprzedzanie na ciągłej, to już mi nie jest aż tak ich szkoda, oby nie zrobili komuś z nas przypadkowo krzywdy!"

Ann: "Wyrazy współczucia dla rodziny."

Remik: "Zdanie "lubił szybką jazdę [...]" wyjaśnia przyczyny wypadku. Szkoda dzieci i kobiety, którą zostawił, ale zawsze powtarzałem i będę powtarzał: nigdy nie będę żałował piratów drogowych. I chwała im jeśli giną sami, nie mordując przy tym nikogo po drodze."

Joanna: "Dlatego nie lubię motorów 😞 choć szanuje ludzkie wybory ..."

Piotr: "Przykre bardzo...moje kondolencje dla rodziny. Motocyklem można bardzo szybko jechać, ale sztuką jest umieć wychować i tutaj zabrakło doświadczenia i szkoleń. Hamowanie tylnym hamulcem to częsty błąd, a droga hamowania jest dużo dłuższa. 😥"

Anna: "Jadąc motocyklem nigdy nie jesteś na drodze z pierwszeństwem ty musisz myśleć za wszystkich uczestników ruchu."

Karol: "Szacunek dla osoby która z takim poświęceniem próbowała ratować życie pomimo tak dramatycznej sytuacji! 👌"

Robert: "Szkoda Roberta😑 A tak z innej beczki. To Państwo powinno zrobić kurs z udzielania pierwszej pomocy dla społeczeństwa. Założę się że duża podkreślam duża grupa ludzi nie ma o tym zielonego pojęcia. Smutne ale prawdziwe. Jeszcze raz Robert odpoczywaj w spokoju🙏"

Kamil: "Niech śmiga po niebieskich autostradach 🙁"

Więcej komentarzy przeczytasz na naszym Facebook se.pl.

Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE