Ewo, wróć do domu! Rodzina szuka zaginionej 60-latki

2021-09-17 14:21
Ewo, wróć do domu! Rodzina szuka zaginionej 60-latki
Autor: KRP VI - Białołęka, Praga-Północ, Targówek Ewo, wróć do domu! Rodzina szuka zaginionej 60-latki

Trwają poszukiwania Ewy Beaty Lesińskiej. 60-latka ostatni raz była widziana pod koniec sierpnia. Od tamtej pory nie wróciła do domu. Nie skontaktowała się również z najbliższymi. Sytuacja jest niezwykle poważna. Kobieta cierpi bowiem na zaburzenia psychiczne. Kontakt z nią może być utrudniony. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. Każda informacja jest na wagę złota!

Kolejny tydzień trwają poszukiwania 60-letniej Ewy Beaty Lesińskiej. Mieszkanka ul. Złotopolskiej na Targówku ostatni raz widziana była 28 sierpnia. Od tamtej pory nie wróciła do mieszkania. Nie skontaktowała się również z córką. Jak podaje facebookowa grupa Zaginieni przed laty, kobieta była prawdopodobnie widziana na schodach metra ONZ 1 września około godz. 23, a następnie dwa dni później około godz. 13:30 na przystanku Park Bródnowski.

Pani Ewa nie posiada telefonu komórkowego. W dniu zaginięcia miała przy sobie duży plik z dokumentami. Sytuacja jest niezwykle poważna ze względu na stan zdrowia psychicznego kobiety. - Ma zaburzenia urojeniowe - przekazała kom. Paulina Onyszko z policji na Targówku. - Może niezbyt realnie odbierać, co dzieje się wokół niej - wyjaśnił. Policjantka uprzedza również, że z powodu zaburzeń, kontakt z kobietą może być utrudniony.

Rysopis zaginionej:

  • Wzrost: 164 cm
  • Oczy: jasne, niebieskie
  • Włosy: siwe, falowane, do ramion
  • Budowa ciała: szczupła
  • Waga: około 50 kg

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w bluzę dresową, spodnie jeansowe i obuwie sportowe. - Mogła posiadać przy sobie dwie torby z dokumentacją - dodaje policja.

Funkcjonariusze proszą o pomoc w znalezieniu pani Ewy. Każda informacja o możliwym miejscu jej pobytu jest na wagę złota.

"Wszelkie informacje dotyczące zaginionej 60-latki i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek tel. 47 723-87-50, Oficera Dyżurnego tel. 47 723-81-71 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji. Informacje można także przesyłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl" - zaapelowała kom. Paulina Onyszko.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz: Braun nakręca spiralę nienawiści, której ja też jestem ofiarą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE