FALA OSZUSTW ROŚNIE! PANDEMIA spowodowała powstanie NOWEJ METODY NACIĄGANIA obywateli!

2020-07-16 15:31 Norbert Amlicki
Grafika na fejsa - Z ostatniej chwili facebook
Autor: Super Express

W ostatnim czasie wzrosły zgłoszenia dotyczące oszustw telefonicznych. Tym razem oszuści znaleźli metodę na "bon turystyczny". Nie dajcie się naciągnąć!

Bon Turystyczny ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, które odczuły skutki pandemii związanej z koronawirusem. Dopłata miała na celu upieczenie 2 pieczeni na jednym ogniu, ponieważ oprócz rodzinom, ma pomóc kulejącej branży turystycznej. Bon ten ma formę elektroniczną, który jest ważny do końca marca 2022 r. Dopłatę do wakacji lub ferii zimowych otrzyma prawie 2,4 mln rodzin. 1,9 mln rodzin, czyli blisko 80 proc., ma dwoje lub więcej dzieci, więc otrzyma świadczenie w wysokości 1000 zł i więcej. W sumie z programu będzie mogło skorzystać ponad 6 mln dzieci. - informuje ministerstwo.

Warszawa: Ile dni na budowę?! Kolejne miejsce "PARKUJ I JEDŹ" stało się faktem!

dr Krzysztof Liedel: Preezydent został pozostawiony sam sobie [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Warszawa: GROŹNY przestępca ZŁAPANY! Był poszukiwany LISTEM GOŃCZYM

Tu naciągacze wywęszyli zyski. Dzwonią oni do swoich potencjalnych ofiar z informacją - Drogi panie, z powodu tego, że rząd wprowadził bon turystyczny, to proponujemy panu 7 dni wypoczynku w luksusowym hotelu. Otrzymane od rządu 500 złotych pokryją panu 3 dni z tych siedmiu. Aby skorzystać z oferty trzeba wpłacić od ręki na wskazany numer konta resztę pieniędzy - informuje słuchacz jednej z popularnych radiostacji w Polsce. Jedynym uchybieniem, którego nie dopilnowali naciągacze była informacja, że oferta jest skierowana dla osób w przedziale 40-80 lat. Co oczywiście jest nieprawdą, ponieważ dodatek przysługuje tylko rodzicom, ponieważ Sejm odrzucił poprawkę Senatu, w której również emeryci mieliby mieć przyznaną zapomogę.

Warszawa: DRAMATYCZNY pościg ulicami stolicy. POSTRZELONY 20-latek PRZEJECHAŁ policjantkę [WIDEO]


Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.