Firmy z branży nieruchomości wspierają lekarzy. Przekazują im 970 posiłków dziennie

2020-04-15 18:26
Property4heroes
Autor: Materiały prasowe Property4heroes

Grupa największych firm z branży nieruchomości komercyjnych wspiera personel 11 szpitali i placówek medycznych w całej Polsce. Na tej liście znalazła się również Warszawa. Akcja #property4heroes to wyraz podziękowania za ciężką pracę lekarzy, pielęgniarzy, personelu medycznego i ratowników medycznych od deweloperów, inwestorów i właścicieli nieruchomości.

Na co dzień ze sobą konkurują, ale w obliczu walki z koronawirusem jednoczą siły, by pomóc. Firmy CPI Property Group, Echo Investment, EPP, Ghelamco, Globalworth, Griffin Real Estate, HB Reavis, Immofinanz, Invesco Real Estate, Panattoni, Skanska oraz Vastint zorganizowały codzienne dostawy posiłków dla pracowników szpitali i placówek medycznych walczących z koronawirusem. W firmach działających w branży nieruchomości powołano specjalne zespoły, które skoordynowały zakup i dostawę posiłków.

Ratusz podpowiada jak zutylizować zużyte rękawiczki i maseczki [INFOGRAFIKI]

Obecnie pomoc trafia do 11 szpitali i placówek medycznych w Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu. Każdego dnia trafia do nich 970 posiłków. Ich zakup i dostawa są w całości finansowane przez firmy, które zaangażowały się w akcję. Posiłki pochodzą najczęściej z kantyn, restauracji i barów, które są najemcami w budynkach zaangażowanych firm. Dzięki temu dodatkowo wspierani są także operatorzy gastronomiczni. Przez najbliższe dwa miesiące firmy nieruchomościowe dostarczą w akcji #property4heroes ponad 40 tys. posiłków. Przedstawiciele zaangażowanych firm podkreślają, że w ten sposób chcą wyrazić wdzięczność pracownikom służby zdrowia, którzy każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie w walce z epidemią.

Maseczkowy szał na bazarach. Od jutra obowiązek ich noszenia. Sprawdź ceny w Warszawie [GALERIA]

Akcja #property4heroes jest spontanicznym wspólnym działaniem grupy największych firmy z branży nieruchomości komercyjnych. Niezależnie od niej, każda ze zrzeszonych firm samodzielnie wspiera inicjatywy, które są zgodne z ich polityką społecznej odpowiedzialności, celami i wartościami. Akcja jest otwarta i każda firma może do niej dołączyć.

Ratusz chce zbudować kilkaset ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Property4heroes
Autor: Materiały prasowe Property4heroes
Super Raport 15.04 - Goście: Robert Winnicki, Roman Osica
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE