Gigantyczna podwyżka u Gessler! Porażająca cena pączków. Kogo na to stać?!

i

Autor: Paweł Nowak, Marek Zieliński / Super Express Gigantyczna podwyżka u Gessler! Porażająca cena pączków. Kogo na to stać?!

Magda Gessler tym razem przegięła?! Jak zobaczyliśmy te ceny, spadliśmy z krzeseł

2022-01-14 14:22

Tłusty czwartek, czyli ulubione święto wszystkich łasuchów, zbliża się wielkimi krokami. Co prawda będzie on dopiero za ponad miesiąc, ale cukiernicy już szykują się na masowe oblężenie punktów sprzedaży przez pączkożerców. Niestety, rosną ceny produktów, a co za tym idzie droższe niż w zeszłym roku będą też pączki. Magda Gessler już podniosła ceny! Ile trzeba zapłacić za pączka od znanej restauratorki? Powiedzieć, że cena zwala z nóg, to nie powiedzieć nic!

Tłusty czwartek w tym roku wypada 24 lutego. Oznacza to, ze wielkie święto łasuchów już za nieco ponad miesiąc! Cukiernicy zaczęli gorączkowe przygotowania do prawdziwego oblężenia. Z minionych lat bowiem wiadomo, że tego dnia kolejki chętnych po świeże pączki będą ustawiały się od świtu.

Niestety, o pączkach za grosze prawdopodobnie można zapomnieć. Rosną ceny produktów, więc pączki też będą droższe niż w minionym roku. W ubiegłoroczny tłusty czwartek wielu warszawiaków zdecydowało się na zakup pączków od Magdy Gessler, chociaż wiadomo, że nie należą one do najtańszych. W tłusty czwartek w 2021 roku w cukierni „Słodki Słony” cena pączków wynosiła 11 zł. „U Fukiera” było odrobinę taniej. W zależności od smaku pączka można było nabyć go za około 8 zł.

Już wiadomo, że w tym roku za pączki od Magdy Gessler zapłacimy więcej. „U Fukiera” pojawiło się już nowe menu z okazji zbliżającego się tłustego czwartku. Za pączka z wiśnią, różą lub maliną będzie trzeba zapłacić 13 złotych!

Zobacz także: Magda Gessler bez makijażu. Tak wygląda jej twarz z bliska [ZDJĘCIE]

Sonda
Czy 13 zł za pączka to już przesada?
Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE