Szok! Upił się i spowodował wypadek. Nie uwierzysz, kto siedział za kółkiem

2021-06-11 11:00
Pijany kierowca nauki jazdy siał zniszczenie na drodze
Autor: info WPI

W piątek rano w Górze Kalwarii doszło do szokującej kolizji. Jak się okazało, mężczyzna prowadził pojazd po spożyciu alkoholu. Nie opanował samochodu i wpadł w inne auta. Aż trudno w to uwierzyć, bo sprawca jest...

To z pewnością nie będzie dobra reklama dla jego szkoły nauki jazdy. W piątkowy ranek w Górze Kalwarii (pow. piaseczyński) na ul. ks. Zygmunta Sajny doszło do niegroźnej kolizji. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe - hundai i mitsubishi. - Kierujący samochodem białym hundai nie dostosował swoich możliwości do sytuacji na drodze - przekazał nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

ZOBACZ TEŻ: Zgotował piekło niepełnosprawnej żonie. Nie miał dla niej litości. Odrażające, co jej robił

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kolizję spowodował mężczyzna jadący samochodem oznaczonym do nauki jazdy! Jak przekazała policja, w aucie znajdował się wyłącznie właściciel pojazdu. Nie było z nim żadnego kursanta.

Co więcej, szybko wyszło na jaw, że kierowca pił wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie jest 0,007mg w 1 dm wydychanego powietrza, czyli niedużo ponad 0,1 promila. - Zostało mu zabrane prawo jazdy - poinformował nadkom. Sawicki.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, kierowca, który spowodował kolizję, miał już kiedyś zabrane prawo jazdy. Wtedy również prowadził pod wpływem alkoholu, a wszystko wyszło na jaw podczas rutynowej kontroli drogówki. Co więcej, mężczyzna jest byłym policjantem!

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE