Grażyna Prata wyszła z domu rok temu i przepadła bez śladu! Nie ustają poszukiwania

2021-08-17 11:12
Grażyna Prata wyszła z domu rok temu i przepadła bez śladu! Nie ustają poszukiwania
Autor: Pixabay / materiały policji Grażyna Prata wyszła z domu rok temu i przepadła bez śladu! Nie ustają poszukiwania

Niemal rok temu Grażyna Prata wyszła z domu. 66-latka zaginęła 21 września 2020 roku. Poszukiwania warszawianki prowadzą policjanci z komisariatu w Wawrze. Teraz mundurowi zwracają się z prośba o pomoc w odnalezieniu Grażyny Prata wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety.

Grażyna Prata wyszła z domu rok temu i przepadła bez śladu! Nie ustają poszukiwania

Policjanci z komisariatu w Wawrze prowadzą poszukiwania zaginionej 66-letniej Grażyny Prata.

Grażyna Prata: rysopis

Kobieta ma około 150 cm, sylwetka szczupła, włosy długie koloru siwego, najczęściej spięte w kucyk, oczy niebieskie, uszy normalne przekłute, nos mały. W dniu zaginięcia ubrana była w sukienkę koloru ecru za kolano z rękawem ¾, przez ramię miała przewieszoną czarną torebkę.

Grażyna Prata 21.09.2020 r. opuściła miejsce zamieszkania, do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Ostatni raz była widziana w dniu zaginięcia w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami przy ul. Trakt Lubelski 353 w Warszawie.

Zobacz: Dramat w autobusie. Strażnicy zakuli w kajdanki kobietę za brak kagańca. Wyciekło nagranie

- Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu - apelują policjanci.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wawrze tel. 47 723-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl.

Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE