HORROR NA DRODZE

Groza w Warszawie! Autokar wjechał w busa i dwa samochody osobowe

2022-08-25 9:29

Szok! Kolejny, makabryczny wypadek autokaru. Do zdarzenia doszło wieczorem w środę, 24 sierpnia, w Alei Prymasa Tysiąclecia na Woli w Warszawie. Kierowca autokaru z Białorusi z niewiadomych przyczyn z całym impetem wjechał w trzy inne pojazdy! Wypadek był niezwykle groźny i mógł skończyć się tragicznie.

Kolejny przerażający wypadek z udziałem autokaru

To już kolejny, szokujący wypadek autokaru. Do przerażającego zdarzenia doszło wczoraj, 24 sierpnia, w godzinach nocnych. W Alei Prymasa Tysiąclecia, na wysokości ulicy Obozowej, obywatel Białorusi, który kierował autokarem, z niewiadomych przyczyn wjechał w busa i dwa samochody osobowe! To zderzenie cudem nie skończyło się tragicznie. Ruch w kierunku Marek był całkowicie zablokowany.

Kierowca autokaru wymagał pomocy medyków

Świadkiem tego koszmarnego wypadku był nasz dziennikarz. - Wypadek faktycznie całkowicie wstrzymał ruch na drodze. Kierujący autokarem, obywatel Białorusi, był opatrywany przez medyków w karetce pogotowia, która przyjechała na miejsce tego dużego zderzenia. Na szczęście nikt nie został ranny. Nie wiadomo, kto jest sprawcą wypadku, czy kierowca z Białorusi się zagapił, czy może jest jakaś inna przyczyna - mówi dziennikarz "Super Expressu".

Poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Stella Sawickiego i Bora Komorowskiego. Zderzyły się dwa samochody

Szyba autokaru była całkowicie roztrzaskana

To już kolejny wypadek autokaru, do jakiego doszło w ostatnim czasie. Jeszcze niedawno pod Siedlcami zderzył się białoruski autokar, w którym podróżowało aż 50 osób! Policja apeluje, by zachowywać szczególną ostrożność na drogach.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają