Grożą śmiercią Rafałowi Trzaskowskiemu. Ujawniamy treść listu

2021-07-28 11:13
Grożą śmiercią Rafałowi Trzaskowskiemu. Ujawniamy treść listu
Autor: Łukasz Gągulski / Super Express Grożą śmiercią Rafałowi Trzaskowskiemu. Ujawniamy treść listu

Przerażające słowa dotarły do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. W piątek wieczorem na skrzynkę mailową głowy stolicy przyszła wiadomość od anonimowego nadawcy. Z treści wynika, że autor jest wrogo nastawiony. Padły groźby i słowa o charakterze antysemickim. Czy Rafałowi Trzaskowskiemu grozi niebezpieczeństwo? Ujawniamy przerażającą treść pogróżek.

Wiadomość, z której wynika, że autor zamierza przeprowadzić zamach na życie prezydenta Warszawy trafiła do niego w ubiegły piątek wieczorem. Treść maila miała wyraźny charakter antysemicki. W wiadomości było pełno gróźb. - Zginiesz ŻYDZIE... Zadźgam cię jak Adamowicza - mógł przeczytać prezydent.

Z maila wynika, że autor "nie ma nic do stracenia". - Zginiesz k**wo za to co mi zrobiłeś – napisano w wiadomości.

Bardzo podobne wiadomości trafiły do prezydentów innych dużych miast w Polsce: Białegostoku, Olsztyna, Wrocławia czy Gdańska. Maile były wysyłane ze specyficznych adresów. Np. wymordujemy.zydow.z.olsztyna@onet.pl, smierc.zydom.wbreslau@onet.pl czy radomski.morderca.zydow@onet.pl.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie prezydent Warszawy przekazał całą sprawę na policję. Rafał Trzaskowski nie chce komentować sytuacji.

Oto jaki majątek ma Rafał Trzaskowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE