Groźny incydent w metrze. Pociągi nie kursowały. Zasłabła jedna z pasażerek

2021-04-21 12:18 Alicja Guz
Groźny incydent w metrze. Pociągi nie kursowały. Zasłabła jedna z pasażerek
Autor: Pixabay metro warszawskie

Przez moment warszawiacy mieli poważny problem. Metro linii M1 nie kursowało na swojej pełnej trasie. Powodem był groźny incydent, który mógł właściwie przydarzyć się każdemu. Liczyło się ludzkie zdrowie i każda sekunda była na wagę złota.

Chwilę przed godz. 12 linia M1 przestała kursować na swojej trasie. Podróżni musieli przez chwilę liczyć się z poważnymi utrudnieniami. "Z powodu zdarzenia na stacji metra Marymont występują utrudnienia w kursowaniu linii metra M1. Ruch odbywa się w pętlach: Kabaty – pl.Wilsona oraz Młociny – Słodowiec. Trwa uruchamianie autobusowej linii Z Za Metro" – informował Warszawski Transport Publiczny.

NIE PRZEGAP: Mocne słowa Rafała Trzaskowskiego! Ma plan na odsunięcie PiS od władzy? "Nie ma innego scenariusza…"

Powodem tej sytuacji był stan zdrowia jednej z pasażerek podziemnego pociągu. - Zasłabła pasażerka w pociągu - wyjaśniła Anna Bartoń, rzecznik prasowy Metra Warszawskiego. Na szczęście sytuacja jest już opanowana i metro M1 kursuje na całej długości trasy.

W metrze powstanie muzeum. Nowe stacje metra będą skrywały tajemnicze eksponaty
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE