NOŻOWNICY Z GRUZJI ATAKUJĄ W WARSZAWIE

Horror. Atak Gruzinów z nożami w barze w Śródmieściu! Dwie osoby w szpitalu

2022-08-07 11:25

Krwawa awantura w jednym z lokali w centrum Warszawy! W sobotę, 6 sierpnia, do baru przy ulicy Zielnej 37 wdarli się Gruzini i wszczęli brutalną bójkę. Prawdopodobnie mężczyźni pokłócili się z będącymi w środku innymi obywatelami Gruzji. Awantura szybko przerodziła się w brutalną bójkę! Gruzini wyjęli noże i atakowali na oślep obecnych w lokalu mężczyzn!

Gruzini rzucili się na siebie z nożami

- Prawdopodobnie w bójce uczestniczyło aż 9 obywateli Gruzji. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy grupa mężczyzn, obywateli Gruzji, wbiegła po schodach w dół do lokalu przy wejściu do metra Świętokrzyska. Osoby te zaczęły awanturować się z obecnymi w restauracji innymi obywatelami Gruzji. Były krzyki i wrzaski. Mężczyźni bili się i wyzywali. Nagle Gruzini wyjęli noże i zaczęli atakować nimi na oślep! – relacjonuje reporter „Super Expressu”, który był świadkiem tego makabrycznego zdarzenia.

Dwie dźgnięte nożem osoby trafiły do szpitala

Gang nożowników z Gruzji nie miał litości dla swoich rodaków będących w lokalu. Ciosy wymierzone nożami były na tyle brutalne, że dwie osoby trafiły do szpitala! Z relacji naszego dziennikarza wynika, że jeden z rannych został poważnie dźgnięty w udo. Nie wiadomo, jaki jest stan drugiej zaatakowanej nożem osoby, która trafiła do medycznej placówki. - Krew była wszędzie, nawet na chodniku przed lokalem. Po napadzie z nożami sprawcy z Gruzji wybiegli z baru i zaczęli uciekać, część z nich wsiadła do Mercedesów i odjechała z piskiem opon. Z moich informacji wynika, że nożowników nie udało się zatrzymać i policja intensywnie pracuje, by złapać agresorów – opowiada nasz dziennikarz.

Brutalny atak "tulipanem" w centrum Otwocka. Zaatakowany 43-latek

Policja: ustalenia w sprawie ataku trwają

Na miejscu awantury szybko pojawiły się służby, które zabezpieczały ślady i prowadziły działania.

- Potwierdzamy interwencję w lokalu w Śródmieściu. Doszło do niej w sobotę, 6 sierpnia, około godziny 16:00. Grupa mężczyzn weszła do baru, wywiązała się szarpanina, w wyniku której dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci będą ustalać szczegóły zdarzenia w toku dalszego postępowania – powiedziała „Super Expressowi” dyżurna z Komendy Stołecznej Policji.

Sonda
Byłaś/byłeś kiedyś w Gruzji?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki