Horror na Bielanach. 41-latka rzuciła się z nożem na nieznajomego

2021-10-28 19:41

Chwile grozy rozegrały się kilka dni temu przy ul. Marymonckiej na Bielanach. 41-latka poprosiła dwóch przypadkowych mężczyzn siedzących na ławce o poczęstowanie papierosem. Nagle sytuacja przerodziła się w prawdziwy koszmar. Kobieta wyciągnęła nóż i dźgnęła jednego z mężczyzn w plecy!

Wstrząsające doniesienia z Bielan. Kilka dni temu na ul. Marymonckiej doszło do sytuacji, która o mały włos nie zakończyła się niewyobrażalną tragedią. Do dwóch mężczyzn siedzących na ławce podeszła kobieta i poprosiła ich o papierosa. Panowie nieświadomi zagrożenia ze strony nieznajomej poczęstowali ją papierosem i poprosili, aby usiadła obok nich.

Gdy 41-latka wypaliła papierosa, wstała z ławki. Wówczas sytuacja zmieniła się diametralnie. Kobieta wyjęła nóż i bez żadnej przyczyny dwukrotnie ugodziła nożem w plecy jednego z siedzących mężczyzn. Jak udało nam się ustalić, nieszczęśnik odniósł jedynie powierzchowne rany, które nie zagrażały jego życiu.

Na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze zatrzymali agresywna 41-latkę. - Kobieta usłyszała zarzuty za naruszenie czynności narządu ciała. Prokurator zastosował wobec kobiety policyjny dozór - przekazała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej policji. Grozi jej do dwóch lat za kratkami.

Sonda
Czy na ulicach Warszawy czujesz się bezpiecznie?
Super Raport 28.10 (Goście: Agnieszka Dziemianowicz-Bąk - Nowa Lewica oraz Bartłomiej Przymusiński - "Iustitia") Sedno Sprawy: Tadeusz Cymański
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany