Horror na drodze. Rowerzystka wpadła pod ciągnik rolniczy. Nie miała szans przy spotkaniu z potężną maszyną

i

Autor: POLICJA ŻYRARDÓW Horror na drodze. Rowerzystka wpadła pod ciągnik rolniczy. Nie miała szans przy spotkaniu z potężną maszyną

PRZERAŻAJĄCY WYPADEK

Horror na drodze. Rowerzystka wpadła pod ciągnik rolniczy. Nie miała szans przy spotkaniu z potężną maszyną

2023-07-17 12:45

Z samego rana w poniedziałek, 17 lipca w miejscowości Korabiewice doszło do śmiertelnego wypadku. Cyklistka wyjechała z drogi podporządkowanej wprost pod rozpędzony ciągnik rolniczy. Zginęła na miejscu. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej tragedii.

Korabiewice. Koszmarny wypadek. Nie żyje 84-letnia rowerzystka

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Korabiewice. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w poniedziałek (17 lipca) z samego rana pod rozpędzony ciągnik wjechała 84-letnia rowerzystka. Pojazd rolniczy poruszał się drogą z pierwszeństwem, zaś cyklistka wyjeżdżała z drogi podporządkowanej.

W wyniku tego zdarzenia, cyklistka poniosła śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu rolniczego był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Czynności w tej sprawie trwają – przekazała sierż. Julia Szczygielska z żyrardowskiej policji.

Policjanci apelują, aby pamiętać, że wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, posesji czy z pola należy dokładnie rozejrzeć się i upewnić, co się dzieje po obu stronach jezdni, na którą wjeżdżamy. Podczas włączania się do ruchu kierujący ma bezwzględny obowiązek ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?