Horror na S7! Troje dzieci trafiło do szpitala. Osobówka przecięła barierkę i spadła wysokości do rowu!

i

Autor: POLICJA Horror na S7! Troje dzieci trafiło do szpitala. Osobówka przecięła barierkę i spadła wysokości do rowu!

MAKABRYCZNY WYPADEK

Horror na S7! Troje dzieci trafiło do szpitala. Osobówka przecięła barierkę i spadła wysokości do rowu!

2023-03-16 12:41

Rano, w malutkiej miejscowości Wiśniewo w powiecie mławskim, doszło do przerażającego wypadku. To cud, że wszyscy przeżyli! Kierująca renault w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas, na pobocze, przecięła barierki i stoczyła się do rowu. Do szpitala trafiły cztery osoby w tym troje dzieci! Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Wiśniewo, pow. mławski. Makabryczny wypadek! Do szpitala trafiły cztery osoby

– Na wiadukcie trasy S7 w Wiśniewie (pow. mławski), doszło do wypadku, w którym ranna została kierująca oraz troje dzieci – przekazała asp. szt. Anna Pawłowska z mławskiej policji.

Na miejscu nadal pracują policjanci, jednak mimo to, usłyszeliśmy wstępne ustalenia. Kierująca osobowym renault na zakręcie zjechała na pobocze, później przecięła przeciwległy pas ruchu i wjechała w barierki oddzielające głęboki rów od jezdni.

Auto stoczyło się do rowu. W samochodzie podróżowało troje dzieci. Wraz z kierującą, zostały przewiezione do szpitala w Ciechanowie – dodaje policjantka z Mławy.

Na miejscu nadal pracują policjanci. Będą ustalać w jaki sposób doszło do takiej tragedii. Na razie nie wiemy z jakiego powodu kobieta zjechała na przeciwległy pas.

– Ostrzegamy, poranne miejscowe oblodzenia, mogą okazać się prawdziwą pułapką dla kierującego. Dostosowanie prędkości to podstawa. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii – podsumowuje asp. szt. Pawłowska.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają