Horror pod Dworcem Wschodnim. W samochodzie znaleziono zwłoki mężczyzny

i

Autor: Tadeusz Mróz Horror pod Dworcem Wschodnim. W samochodzie znaleziono zwłoki mężczyzny

PRZERAŻAJĄCE

Horror pod Dworcem Wschodnim. Lekarze próbowali uratować życie starszego mężczyzny

2023-03-03 12:43

W czwartek wieczorem, 2 marca, w okolicach godziny 20:30 w aucie zaparkowanym pod Dworcem Wschodnim w Warszawie doszło do przerażających chwil grozy. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, lekarze próbowali uratować życie starszego mężczyzny, niestety, bezskutecznie.

Warszawa, Dworzec Wschodni. Lekarze ratowali życie mężczyzny. Niestety, bezskutecznie

Wieczorem w czwartek, 2 marca, pod Dworcem Wschodnim przy ul. Kijowskiej zaroiło się od służb ratowniczych. Pierwsze informacje przekazał nam fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu.

Wokół auta, które stało pod budynkiem dworca rozstawiono parawan. Lekarze prowadzili reanimację starszego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon – przekazał dziennikarz.

Skontaktowaliśmy się również z praską policją, pytaliśmy o to, co wydarzyło się w bliskim terenie dworca. Jak przekazała nam policjantka, starszy mężczyzna, który umarł w aucie, był odwożony przez swojego syna na pociąg.

Jego ojciec zasłabł. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego. Lekarze podjęli próbę uratowania mężczyzny, niestety się to nie udało – powiedziała w rozmowie z nami kom. Paulina Onyszko.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają