Horror w Otwocku. 41-latek znęcał się nad swoją siostrą. Koszmar 43-latki trwał od lat

i

Autor: KPP w Otwocku Horror w Otwocku. 41-latek znęcał się nad swoją siostrą. Koszmar 43-latki trwał od lat

Potworne!

Horror w Otwocku. 41-latek znęcał się nad swoją siostrą. Koszmar 43-latki trwał od lat

2022-08-18 10:22

Za zamkniętymi drzwiami domu od lat rozgrywał się dramat. 41-latek zgotował swojej siostrze piekło. Mężczyzna wszczynał awantury, podczas których obrażał kobietę, wyzywał i atakował. Po kolejnym takim incydencie agresor został zatrzymany przez policję. Za to, co zrobił swojej siostrze, grozi mu do 5 lat więzienia.

Dramat mieszkanki Otwocka

W miniony poniedziałek (15 sierpnia) do oficera dyżurnego otwockiej komendy wpłynęło zgłoszenie awanturze domowej, podczas której miało dojść do rękoczynów. Pod wskazany adres mundurowy natychmiast skierował patrol interwencyjny.

Okazało się, że 41-latek już od 2018 roku znęcał się nad swoją 43-letnią siostrą! Mężczyzna regularnie wszczynał awantury, podczas których bez żadnych przyczyn obrażał, wyzywał i atakował kobietę. Śledczy niezwłocznie przyjęli zawiadomienie o przestępstwie znęcania od pokrzywdzonej 43-latki. Jej wyrodnym bratem zajęli się funkcjonariusze.

Nie przegap: Sandra przegrała z guzem mózgu. Rodzice 6-latki opublikowali wzruszające nagranie. W ostatnich chwilach towarzyszyła jej muzyka Sanah

- Policjanci przy użyciu środków przymusu bezpośredniego obezwładnili i zatrzymali agresora, choć ten zaskoczony ich widokiem próbował uciekać. Ponadto w trakcie zatrzymania mężczyzna stawiał opór oraz znieważał i kopał interweniujących policjantów - przekazała mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

Zatłukł Asię, bo odmawiała seksu? Dwa miesiące wcześniej wyszedł z więzienia za znęcanie się nad kochanką

Podczas transportu agresja 41-latka nie osłabła. Dalej nie stosował się do wydawanych przez funkcjonariuszy poleceń i rzucał w ich kierunku wulgaryzmami. Co więcej, zaczął kopać i uderzać głową w ścianę i kraty radiowozu!

- Ponieważ od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu, to został podany badaniu stanu trzeźwości, które dało wynik pozytywny, wskazując ponad 2 promile. 43-latek trafił do celi na komendzie - poinformowała mł. asp. Paulina Harabin.

Po wytrzeźwieniu 41-latek usłyszał zarzuty dotyczące znęcania się nad siostrą oraz znieważenia i naruszenia nietykalności interweniujących policjantów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ: Przez lata znęcał się nad pracownikami. Teraz zamknął się w fabryce

Apel policji

Jeśli doznajesz przemocy w rodzinie, nie obawiaj się skorzystać z pomocy Policji. Skontaktuj się z najbliższą jednostką Policji, dzielnicowym lub powiadom odpowiednie służby! Nie pozostawaj obojętny!

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE