Kobyłka: Miał wypadek, porzucił ciężarną i uciekł. Trwa obława

2022-04-18 16:50
Huknął w ogrodzenie i zbiegł. W aucie była ciężarna kobieta
Autor: TADEUSZ MRÓZ Huknął w ogrodzenie i zbiegł. W aucie była ciężarna kobieta

Niebezpieczny wypadek pod Warszawą! Kierowca toyoty C-HR z impetem uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji, a następnie zbiegł z miejsca wypadku. W aucie była także kobieta w ciąży oraz dorosły mężczyzna. Aktualnie policja ustala okoliczności zdarzenia, a także to gdzie obecnie znajduje się kierowca.

Wypadek miał miejsce w Kobyłce (pow. wołomiński). W Niedzielę Wielkanocną, 17 kwietnia, około godz. 19:55 kierujący mężczyzna uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Jego auto odbiło się i spoczęło na ścieżce rowerowej na przeciwległym pasie ruchu. Zdarzenie miało miejsce w terenie zabudowanym. Na miejscu nasz reporter. - W aucie znajdowała się trójka osób - kierowca, kobieta w ciąży oraz dorosły mężczyzna. Do szpitala trafił wyłącznie mężczyzna - podaje nasz reporter. Na miejscu pracowała policja, trzy zastępy straży pożarnej i karetka.

- Kierujący toyotą zderzył się z płotem, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejscu zostały dwie osoby. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności zdarzenia oraz tego gdzie obecnie przebywa kierujący - mówi „Super Expressowi” Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Śmiertelny wypadek na DK 3
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE