Warszawa: Roztrzaskał auto o drzwi hotelu. Dostał zawału, nie żyje

2021-11-16 17:23
Kierowca dostał zawału i rozbił się samochodem
Autor: TADEUSZ MRÓZ Kierowca dostał zawału i rozbił się samochodem

Tragiczne informacje w sprawie kolizji na al. Krakowskiej w Warszawie. 7 listopada po godz. 13 kierowca srebrnego mercedesa zjechał nagle z ulicy, wjechał w zaparkowane auto i huknął w budynek hotelu. Okazało się, że w trakcie jazdy dostał zawału. Niestety, jak ustaliła policja, mężczyzna mimo sprawnej akcji ratunkowej zmarł w szpitalu.

Do tragicznych wydarzeń doszło w niedzielę popołudniu w Warszawie. - 7 listopada około godz. 13:20 kierowca w czasie jazdy dostał zawału, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w zaparkowanego fiata. Następnie wjechał w budynek hotelu. Kierowca został zabrany do szpitala - powiedział podkom. Karol Cebula z policji. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe: straż pożarna i pogotowie ratunkowe. W wyniku zderzenia nikt postronny nie odniósł obrażeń. Według ustaleń policji, w chwili kolizji był trzeźwy. Niestety, nieszczęśnika nie udało się uratować. - Kierowcy nie udało się uratować, zmarł w szpitalu - dodał Karol Cebula.

Do równie dramatycznej sytuacji doszło także 21 września. Przerażony kierowca taksówki zatrzymał na ul. Żytniej przejeżdżający patrol straży miejskiej. Jego pasażer nagle źle się poczuł, okazało się, że dostał zawału. Strażnicy natychmiast ruszyli na sygnale do szpitala. Potrzebujący w asyście radiowozu szybko trafił pod opiekę lekarzy. Wtedy dzięki sprawnej interwencji udało się uratować ludzkie życie.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE