Julcia i Paula szukają nowego domu. Maleństwa trafiły do schroniska. Dlaczego nikt ich nie chce?

i

Autor: Schronisko na Paluchu, Facebook Julcia i Paula szukają nowego domu. Maleństwa trafiły do schroniska. Dlaczego nikt ich nie chce?

Nie kupuj, adoptuj

Julcia i Paula szukają nowego domu. Maleństwa trafiły do schroniska. Dlaczego nikt ich nie chce?

2022-10-29 7:38

Julcia i Paula pilnie szukają nowej, kochającej rodziny. Dwie urocze świnki morskie trafiły do Schroniska na Paluchu, ponieważ ich właścicielka nie mogła się nimi tymczasowo opiekować. Niestety, dni mijają, a po puchate gryzonie nikt nie wraca. Czy znajdzie się opiekun, który przygarnie Julcię i Paulę pod swój dach?

Świnki morskie szukają kochającego domu

Na facebookowym profilu Schroniska na Paluchu pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Tym razem wolontariusze nie szukają domu dla psa czy kota, a dla dwóch… świnek morskich! Julcia i Paula, dość nietypowe mieszkanki warszawskiego schroniska, kolejny już dzień czekają na swojego człowieka. Kiedyś miały kochający dom i właścicielkę. To się jednak zmieniło.

"Julcia i Paula trafiły jakiś czas temu do schroniska, bo ich właścicielka nie mogła się nimi tymczasowo opiekować, niestety czas mija, a dziewczynki nadal siedzą w schronisku, nikt po nie nie wrócił" - informuje Schronisko na Paluchu.

Jak tłumaczą wolontariusze, schroniskowy gwar, brak odpowiednich warunków i stres mocno odbijają się na podopiecznych. "Schronisko to nie jest miejsce dobre dla żadnego zwierzaka, ale dla gryzoni zupełnie się do tego nie nadaje dlatego PILNIE szukamy domu dla tej uroczej dwójki" – apelują.

Zaadoptuj Julcię i Paulę

Schroniskowi wolontariusze szukają dla Julci i Pauli wspólnego domu i opiekuna, który ma doświadczenie w opiece nad świnkami morskimi. "Kogoś mającego warunki, by podarować im bezpieczny dom, zadbać o zdrowie dziewczynek i obdarować miłością na dobre i na złe" - czytamy na Facebooku.

Sonda
Adoptowałeś kiedyś zwierzaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany