Karambol czterech samochodów pod Warszawą! Jeden kierowca w szpitalu, DK 92 zablokowana

2020-01-23 19:43 PIK
Karambol czterech aut pod Warszawą na DK92
Autor: se.pl Karambol czterech aut pod Warszawą na DK92

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17.15 w Chrzczanach niedaleko Sochaczewa. W zderzeniu brały udział dwa TIR-y i dwie osobówki. Kierowca jednej z nich trafił do szpitala. DK92 jest całkowicie zablokowana, policja zorganizowała objazdy.

Kierujący TIR-em Volvo z naczepą aby uniknąć wjechania na poprzedzający samochód odbił w lewo wyjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Doszło do kolizji z nadjeżdżającym z przeciwka innym TIR-em marki Scania. Uderzony został także samochód osobowy opel, który wpadł na osobowe renault - przekazała nam mł. asp. Agnieszka Dzik z KPP w Sochaczewie.

Był pijany, bez prawa jazdy i rozbił dwa samochody!

Kierowca opla trafił do szpitala, gdzie okazało się, że nie ma żadnych obrażeń. - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca TIR-a Volvo był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym - powiedziała mł. asp. Agnieszka Dzik. 

Piorun trafił w samolot! Musieli zawrócić na lotnisko 

W wyniku kolizji DK92 została zablokowana w obu kierunkach. Policja zorganizowała objazdy, także dla samochodów ciężarowych, do DK50. Na miejscu kolizji pracują ekipy techniczne. Utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze przynajmniej ok. godziny.

Prezydent  pojechał pociągiem do Wawra na spotkanie