PRZERAŻAJĄCY WYPADEK

Katastrofa na Wisłostradzie! Samochodowe domino zakończyło się potrąceniem dwóch osób!

2023-03-09 18:33

Niegroźna kolizja dwóch aut zakończyła się poważnych wypadkiem. Policja próbuje wyjaśnić dlaczego kierujący audi wjechał w renault i skodę. – Kobieta leżała obok auta, została zabrana do szpitala. Drugi kierowca był badany w karetce – opisuje zdarzenie fotoreporter „Super Expressu”. Na miejscu występowały gigantyczne utrudnienia. Jeden pas był całkowicie zablokowany.

Wisłostrada. Roztrzaskane trzy auta i potrącone dwie osoby. Co się wydarzyło?

W okolicach godziny 15 w czwartek, 9 marca, na Wisłostradzie za mostem Północnym doszło do niegroźnej kolizji. Renault zderzyło się ze skodą. – Kierujący wyszli z pojazdów. W pewnym momencie w ich auta wjechało rozpędzone audi. Kobieta i mężczyzna podróżujący renault i skodą padli na ziemię – przekazał fotoreporter „SE”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Ze wstępnych informacji, o godzinie 15:16 doszło do zderzenia renault i skody. Nie wiadomo z jakich przyczyn, ale w pojazdy uderzyło również audi. W wyniku zdarzenia kierowca z renault został przetransportowany do szpitala. Wszyscy uczestnicy zostali sprawdzeni pod kątem trzeźwości – przekazała podkom. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu występowały gigantyczne utrudnienia w ruchu. Auta zablokowały półtora pasa w kierunku centrum. Tworzyły się długie korki.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają