Kolejny kierowca miejskiego autobusu w Warszawie prowadził naćpany? Szokujące fakty

2021-08-28 7:53
Zbudowali pętlę autobusową, ale nic do niej nie jeździ. O co tu chodzi?
Autor: ZTM /zdjęcie ilustracyjne Zbudowali pętlę autobusową, ale nic do niej nie jeździ. O co tu chodzi?

43-letni kierowca miejskiego autobusu został zatrzymany przez policję do kontroli przy ul. Chlubnej w Warszawie. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pod wpływem amfetaminy.

Jak podaje TVN Warszawa, interwencja policji miała miejsce 18 sierpnia 2021 r. Jak czytamy, to przewoźnik miał poinformować służby o podejrzeniu, co do 43-latka. Kierowca autobusu został zatrzymany na ul. Chlubnej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że może chodzić o autobus linii 900. Jeszcze tego samego dnia, 43-letni kierowca autobusu usłyszał zarzut kierowania pod wpływem amfetaminy. Jak informuje policja, podejrzany otrzymał policyjny dozór, w ramach którego zobowiązany jest do cotygodniowego stawienia się na komisariacie. 43-latkowi zatrzymano prawo jazdy, a przewoźnik poinformował o jego dyscyplinarnym zwolnieniu. Mężczyzna nie był wcześniej karany.

Rozjechał autobusem 19-latkę. Był na silnych lekach. Konferencja prokuratury

Przypomnijmy, w czerwcu ubiegłego roku pisaliśmy o wypadku autobusu na Trasie Toruńskiej. Autobus miejski spadł z wiaduktu na moście Grota-Roweckiego, przewoził około 40. pasażerów. Wówczas jedna osoba poniosła śmierć, a kilkanaście osób trafiło do szpitali. Jak się okazało, badania wykazały, że kierowca był pod wpływem amfetaminy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE