MASAKRA NA DRODZE

Kilka aut roztrzaskało się pod Siedlcami. Kierowca samochodu ciężarowego w stanie ciężkim trafił do szpitala

Nieopodal miejscowości Maciejowice (pow. siedlecki) rozbiły się dwa tiry po brzegi wypełnione towarem. Na rozbite ciężarówki najechał kierujący samochodem osobowym marki volkswagen. Samochód został przykryty pustakami, które wysypały się z ciężarówek. Jeden z kierowców w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Maciejowice. Zderzenie trzech samochodów. Jeden z kierowców trafił do szpitala

Kilka godzin trwało uprzątanie skutków wypadku drogowego pod Siedlcami w miejscowości Maciejowice, w którym uczestniczyły dwa samochody ciężarowe i samochód osobowy marki volkswagen.

Po zderzeniu się pojazdów, na drogę rozsypały się setki części oderwanych od uszkodzonych samochodów. Ze skrzyń ładunkowych wypadły przewożone na naczepach cegły i pustaki uszkadzając elementy samochodu osobowego, który najechał na karambol tirów.

Do zdarzenia doszło przy dobrej widoczności na prostym odcinku drogi. Dziennikarze „Super Expressu” ustalili, że kierujący ciężarówką marki DAF, jadąc od strony Siedlec w kierunku Terespola, uderzył w stojącą na poboczu inną ciężarówkę. Równocześnie w rozbite tiry wjechał samochód osobowy marki volkswagen. Auto zaczepiło przodem o skrzynię ładunkową samochodu ciężarowego, co spowodowało naruszenie pustaków ułożonych na pace, które spadając, uszkodziły karoserię osobówki.

W wyniku zderzenia poważnych obrażeń doznał sprawca wypadku, czyli kierujący samochodem ciężarowym marki DAF. Z rozległymi ranami ciała mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają