Kobieta przebiegała przez drogę, nie żyje. Policja wydała pilny komunikat

2021-04-22 20:11 Alicja Guz
Kobieta przebiegała przez drogę, nie żyje. Policja wydała pilny komunikat
Autor: policja.pl zdjęcie ilustracyjne

Do tragicznego wypadku doszło wieczorem 11 kwietnia. 58-latka przebiegała w niedozwolonym miejscu przez ulicę w Zielonce. Nagle z przerażającym hukiem uderzył w nią zielony passat. Kobieta nie miała najmniejszych szans w starciu z rozpędzoną maszyną. Zginęła na miejscu. Policja wyjaśnia okoliczności tego dramatycznego zdarzenia. Poszukiwani są świadkowie, którzy widzieli wypadek. Funkcjonariusze wystosowali pilny apel.

Niedziela, 11 kwietnia, nie należała do spokojnych. Po godz. 20. za oknem było już ciemno. To skutecznie ograniczało widoczność na drodze. Nikt nie spodziewał się, że wieczorną ciszę na ul. Poniatowskiego w Zielonce znienacka przerwie przeraźliwy huk i pisk hamującego nagle samochodu.

Śmiertelny wypadek w Zielonce

Chwila nieuwagi i doszło do rozdzierającego serce wypadku. 58-letnia kobieta przebiegała właśnie w niedozwolonym miejscu przez ulicę. Nie przypuszczała, że zakończy się to dla niej tragicznie. Była już na drodze, gdy potrącił ją zielony passat. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować. Obrażenia ciała były tak poważne, że 58-latka zginęła na miejscu.

Jak udało nam się ustalić, za kierownicą auta siedziała 34-latka. - Była trzeźwa - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" asp. szt. Tomasz Sitek z policji w Wołominie.

Policja szuka świadków wypadku w Zielonce

Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego potwornego wypadku. Policja właśnie wystosowała ważny komunikat. Wydział Dochodzeniowo-Śledczy w Wołominie poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 11 kwietnia w Zielonce.

"Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia oraz dysponują nagraniami z rejestratorów jazdy, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 61 lub (22) 776-20-21" - apeluje policja.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE