Koronawirus. Arcybiskup Hoser w ciężkim stanie?! "Powikłania pocovidowe". Duchowny znowu w szpitalu

2021-05-08 20:31
Abp Henryk Hoser
Autor: East News

Abp Henryk Hoser ponownie trafił do szpitala. Pocovidowe powikłania nie dają o sobie zapomnieć, po kilkutygodniowym pobycie w warszawskim szpitalu duchowny wracał do zdrowia. Teraz jego stan się pogorszył.

Arcybiskup senior diecezji warszawsko-praskiej Henryk Hoser trafił do szpitala po raz pierwszy 3 kwietnia. Koronawirusem zaraził się już po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki przeciw COVID-19 (Pfizer). Warszawsko-praska diecezja informowała wtedy, że jego stan jest stabilny. Po spędzeniu na oddziale około trzech tygodni, duchowny wyszedł ze szpitala i wydawało się, że wraca do zdrowia.

Portal idziemy.pl z końcem kwietnia informował, że misjonarz przebywał w Polsce u Pallotynów, bo - jak poinformował w rozmowie z KAI - towarzyszą mu pewne powikłania wymagające leczenia. Po powrocie do zdrowia miał powrócić do Medjugorie, gdzie pełniłby funkcję wizytatora apostolskiego. Niestety. W piątek 7 maja oficjalna strona Abp Henryka Hosera poinformowała, że duchowny ponownie wylądował w szpitalu.

Niestety, na skutek powikłań pocovidowych Ksiądz Arcybiskup ponownie znalazł się w szpitalu. Polecamy naszego Pasterza modlitwie, łącząc się z Nim w krzyżu cierpienia i choroby - czytamy.

Zobacz też: Paszport covidowy - padła konkretna data. Zobacz, od kiedy mają obowiązywać takie dokumenty

Na razie nie wiadomo, w jakim dokładnie jest stanie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE