Tragiczna wiadomość, wielka żałoba w policji. Nie żyje Łukasz Piasecki

i

Autor: Shutterstock Tragiczna wiadomość, wielka żałoba w policji. Nie żyje Łukasz Piasecki

Smutne wieści

Korytnica. Tragiczna wiadomość, wielka żałoba w policji. Nie żyje Łukasz Piasecki

2023-02-16 13:53

Smutne wieści z Mazowsza. Nie żyje wieloletni pracownik policji mł. asp. Łukasz Piasecki z posterunku w Korytnicy pod Węgrowem. Przykrą wiadomość przekazali na swojej stronie internetowej funkcjonariusze z mazowieckiej policji. Z całego województwa spływają wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego funkcjonariusza. Miał 43 lata.

Nie żyje policjant. Wielka żałoba, nie żyje Łukasz Piasecki

Mundurowego pożegnali we wzruszającym wpisie współpracownicy. - Łukasz miał 43 lata. W Policji służył od 17 lat. Przez większość swojej służby związany był z pionem kryminalnym tutejszej jednostki. Był zaangażowanym, pełnym pasji policjantem, a zarazem wesołym i życzliwym człowiekiem. Odszedł od nas po ciężkiej chorobie, pozostawiając bliskich i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze. W żałobie pozostawił żonę oraz trójkę dzieci – wspominają zmarłego kolegę policjanci.

Dalsze słowa łamią serce. - Pogrążonej w smutku rodzinie, najszczersze wyrazy współczucia składa kadra kierownicza Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie, policjanci oraz pracownicy Policji – czytamy dalej. Na razie nie wiemy, co dokładnie było przyczyną śmierci funkcjonariusza. Policjanci nie informują też o dacie i miejscu pogrzebu.

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Nasi Partnerzy polecają