Koszmar pod Piasecznem. Auto kompletnie zmiażdżone po starciu z tirem

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Koszmar pod Piasecznem. Auto kompletnie zmiażdżone po starciu z tirem

Koszmar pod Piasecznem. Auto kompletnie zmiażdżone po starciu z tirem

2022-01-06 13:10

Koszmar rozegrał się przed godz. 4 w nocy ze środy na czwartek (5/6 stycznia) w miejscowości Grzędy (pow. piaseczyński). Kierujący volkswagenem jetta 33-letni obywatel Ukrainy nagle z niewiadomych przyczyn wjechał z impetem w tył jadącego przed niego tira. Z osobówki została tylko kupka złomu. Przód samochodu został całkowicie zmiażdżony, a dach auta dosłownie urwało!

>>> Bilety do kina prawie ZA DARMO - Koniecznie sprawdź! <<<

Nocne zderzenie samochodu osobowego z potężnym tirem wyglądało niezwykle poważnie. Kierowca osobówki może jednak mówić o prawdziwym szczęściu w nieszczęściu. To prawdziwy cud, że 33-letni mieszkaniec gminy Tarczyn wyszedł z tego cało. Przód jego auta został kompletnie zmiażdżony, a on sam wylądował na obserwacji w szpitalu. Informacje te potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

- Z niewiadomych przyczyn 33-letni kierowca volkswagena, obywatel Ukrainy, wjechał w tym jadącego przed nim samochodu ciężarowego. Kierowca jest pod obserwacją w szpitalu. Wszystko wskazuje jednak, że to zdarzenie drogowe będzie zaliczone do kolizji - przekazał policjant.

Jak się okazało, 33-latek był pijany. Nie wiadomo jednak ile promili alkoholu miał w organizmie. - Czekamy na wyniki badania krwi - poinformował nadkom. Sawicki.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Warszawy w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE