Koszmar w Pułtusku. 28-latek znęcał się nad swoim ojcem. Chłopak kopał go po całym ciele!

i

Autor: PIXABAY.COM Koszmar w Pułtusku. 28-latek znęcał się nad swoim ojcem. Chłopak kopał go po całym ciele!

WYRODNY SYN

Koszmar w Pułtusku. 28-latek znęcał się nad swoim ojcem. Chłopak kopał go po całym ciele!

2023-01-07 9:36

Policjanci z Pułtuska zatrzymali wyrodnego syna, który od dłuższego czasu znęcał się nad swoim ojcem. 28-latek jest podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad starszym mężczyzną. Wobec chłopaka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo grozi 28-latkowi do pięciu lat więzienia!

Pułtusk. 28-latek znęcał się nad swoim ojcem. Grozi mu więzienie

W związku z informacją o awanturze domowej pułtuscy policjanci podjęli interwencję w jednym z domów na terenie powiatu pułtuskiego. Po przybyciu na miejsce zgłaszający interwencję mężczyzna oświadczył, że jego syn od dłuższego już czasu, będąc pod wpływem alkoholu, jest agresywny i znęca się nad nim psychicznie oraz fizycznie.

Z relacji mężczyzny, który wezwał na miejsce funkcjonariuszy policji wynikało, że syn wielokrotnie mu ubliżał, szarpał, kopał po całym ciele.

Reakcja funkcjonariuszy w tej sytuacji mogła być tylko jedna. 28-latek został zatrzymany. Po przedstawieniu podejrzanemu zarzutu, decyzją sądu mieszkaniec powiatu pułtuskiego został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za znęcanie się nad ojcem grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – przekazała sierż. Renata Soból z pułtuskiej policji.

Sonda
Znasz kogoś, kto znęcał się nad rodziną?