Koszmarna śmierć na S8! Dwie osobówki zniszczone pod zderzeniu z tirem [ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP w Wyszkowie Jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych w wypadku na S8 pod Wyszkowem

TRAGEDIA NA DRODZE

Koszmarna śmierć na S8 pod Wyszkowem. Zginęła jedna osoba

2022-08-01 11:58

Jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych w wypadku na S8 pod Wyszkowem. W miejscowości Ojcowizna zderzyły się dwa samochody osobowe i pojazd ciężarowy, do czego doszło w poniedziałek, 2 sierpnia, przed godz. 11. Wypadek miał miejsce na 518. kilometrze trasy S8, a droga w stronę Białego stoku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracuje policja.

Koszmarna śmierć na S8! Dwie osobówki zniszczone pod zderzeniu z tirem

W miejscowości Ojcowizna pod Wyszkowem, na trasie S8, doszło w poniedziałek, 1 sierpnia, do śmiertelnego wypadku. Przed godz. 11 zderzyły się tam dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy, w wyniku czego jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych. Szczegóły zdarzenia nie są jeszcze znane, ale jak informuje na swoim profilu facebookowym Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie, ofiara wypadku była jeszcze reanimowana. Do zderzenia pojazdów doszło na 518. kilometrze trasy S8. - Droga w stronę Białegostoku jest całkowicie zablokowana - dodają mundurowi. Na miejscu pracują m.in. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Wyszkowie, którzy wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku. Sprawą śmierci na S8 zajęła się też tamtejsza prokuratura.

Czytaj też: Troje nastolatków na jednym motorze. Jeden w stanie krytycznym! Niesłychany wypadek pod Płońskiem

Czytaj też: 36-latka wypadła z okna! Wielka tragedia w Ostrołęce

Sonda
Czy na polskich drogach jest bezpiecznie?
Pirat drogowy za kierownicą tira. Gigantyczny mandat dla Serba
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE