Koszmarny wypadek na Trasie Łazienkowskiej. Zderzenie miejskich autobusów. Są ranni [ZDJĘCIA]

2022-02-23 18:54

Poważny wypadek na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie. W rejonie przystanku Marszałkowska zderzyły się ze sobą dwa autobusy miejskie - linii 151 i 520. Według wstępnych ustaleń jeden pojazd wjechał z dużą prędkością w tył drugiego. Kierowca jednego z autobusów i pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Ich stan nie jest znany.

Poważny wypadek na Trasie Łazienkowskiej. Na wysokości przystanku Marszałkowska zderzyły się ze sobą dwa autobusy miejskie. Oba pojazdy jechały w kierunku Pragi-Południe i zjeżdżały z ronda Jazdy Polskiej. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, autobus linii 151 jadący w kierunku krańca Rechniewskiego wjechał w tył autobusu linii 520 jadącego w kierunku Marysina. Na miejsce natychmiast wysłano wszystkie służby ratunkowe. Informacje o poważnym wypadku w al. Armii Ludowej potwierdza w rozmowie z Super Expressem Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji

- Zgłoszenie o zderzeniu dwóch miejskich autobusów otrzymaliśmy o godz. 17:23. W związku ze zdarzeniem kierowca oraz pasażerka jednego z autobusów zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci zbadali kierowców na zawartość alkoholu w organizmie - obaj byli trzeźwi - poinformował nas Rafał Markiewcz. 

Przyczyny wypadku nie są na razie znane. - Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia - dodał dyżurny z KSP. Po wypadku na Trasie Łazienkowskiej występują poważne utrudnienia w ruchu. Utworzył się duży korek w kierunku Pragi-Południe.

Niezwykła wystawa w Fabryce Norblina. Poznajcie Ikony Motoryzacji
Sonda
Czy komunikacja miejska w Warszawie działa dobrze?