Koszmarny wypadek pod Ciechanowem. Osobowy opel zmiótł dwa auta z drogi i dachował. W środku jechały dzieci

i

Autor: KPP CIECHANÓW Koszmarny wypadek pod Ciechanowem. Osobowy opel zmiótł dwa auta z drogi i dachował. W środku jechały dzieci

PRZERAŻAJĄCE

Koszmarny wypadek pod Ciechanowem. Osobowy opel zmiótł dwa auta z drogi i dachował. W środku jechały dzieci

2023-09-26 16:06

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek, 22 września w okolicach godziny 15:20 pod Ciechanowem. Osobowy opel zmiótł z drogi dwa auta po czym sam dachował. Pojazdem podróżowało czworo pasażerów w tym dwoje dzieci w wieku 7 i 14 lat. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Przedwojewo. Wypadek na prostej drodze. Dachowała osobówka

W piątek, 22 września w okolicach godziny 15:20 na drodze wojewódzkiej nr 617 w miejscowości Przedwojewo doszło do makabrycznego wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy byli na miejscu zdarzenia, wynika, że 26-letni kierujący oplem uderzył w tył jadącej przed nim toyoty, którą kierowała 61-letnia kobieta. Następnie kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem seat, po czym dachował. Oplem podróżowało czworo pasażerów w tym dwoje dzieci w wieku 7 i 14 lat − przekazała asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

W wypadku drogowym ranna została pasażerka opla, 53-latka została przewieziona do szpitala. Kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi. Ciechanowscy policjanci wyjaśniają teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?