Ksiądz z osiedla szaleje z dziewicą. Wszystko nagrali, internauci w szoku

i

Autor: ksiadz_z_osiedla/TIK TOK

Szok!

Ksiądz z osiedla szalał z dziewicą. Wszystko nagrali, internauci w szoku

2023-03-16 17:47

Młody duchowny znów zaskakuje. Kapłan znany w sieci jako „Ksiądz z osiedla” po raz kolejny udowadnia, że jego podejście do wiary idzie z duchem czasu. Ksiądz Rafał Główczyński zamieścił w serwisie TikTok nagranie, na którym widać, jak szaleje z dziewicą konsekrowaną! Wideo, które niesie się po sieci mocno podzieliło internautów.

Ksiądz z osiedla szaleje z dziewicą. Wszystko nagrali

Ksiądz Rafał Główczyński ma wielu obserwatorów w sieci. Luźnym i swobodnym podejściem do życia i wiary zaskarbił sobie wielkie grono sympatyków. Jego konta w mediach społecznościowych obserwują tysiące osób. Jednak aktywność kapłana często wywołuje skrajne emocje.

Tak było też tym razem. Ksiądz Rafał zamieścił na TikToku nagranie, na którym przy skocznej muzyce oddaje się szalonym pląsom. Ale nie jest sam. Ksiądz z osiedla szaleje z dziewicą konsekrowaną! Ich wspólne harce obejrzało ponad 800 tys. osób. Wideo opatrzone jest komentarzem księdza – Ksiądz i dziewica konsekrowana. Macie pytania? Piszcie w komentarzach – zachęcał kapłan. Pod materiałem rzeczywiście zaroiło się od komentarzy. Część osób pochwala dystans do siebie, jaki mają autorzy. - Cieszę się że są księża z takim nowoczesnym podejściem mimo, że jestem niewierząca – napisała jedna z internautek. Oburzyli się jednak niektórzy wierzący. Zarzucali kapłanowi, że trwa Wielki Post i tańce są nie na miejscu. - Proszę księdza, z całym szacunkiem, ale jest post! – wytknęła inna użytkowniczka platformy. Pojawiły się też głosy niezadowolenia. - To ma być ksiądz? Ja mam inne wyobrażenia… - można przeczytać.

To nie pierwszy raz, gdy ks. Rafał wywija przed kamerą. W lutym internet obiegło nagranie ze studniówki, na którą został zaproszony. Dał się namówić na wyjście na parkiet i poszedł na całego.

Poniżej zobaczycie materiał wideo, który tak bardzo podzielił internautów:

Sonda
Czy uważasz, że ksiądz zachował się niewłaściwie?
Listen on Spreaker.