Luzowanie obostrzeń. Czy można organizować wesela w Warszawie? Minister zdrowia informuje co z weselami

Luzowanie obostrzeń. Kiedy wrócą wesela w Warszawie? Konferencja, środa 21 kwietnia
Autor: Pixabay Luzowanie obostrzeń. Kiedy wrócą wesela w Warszawie? Konferencja, środa 21 kwietnia

Luzowanie obostrzeń. Czy można organizować wesela w Warszawie? Już w środę, 21 kwietnia, podczas konferencji prasowej ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego, dowiemy się, czy nastąpi luzowanie obostrzeń w Polsce. Konferencja prasowa odbędzie się w godzinach popołudniowych tuż po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu przewodniczy premier Mateusz Morawiecki. Czy rząd zdecyduje się na poluzowanie obostrzeń i zdecyduje się na pozwolenie na organizację wesel w Warszawie? Na jakich zasadach będzie można organizować wesela w Warszawie? Informacje te zostaną przekazane podczas konferencji prasowej w środę, 21 kwietnia.

Konferencja ministra zdrowia. Co z obostrzeniami?

Konferencja prasowa ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń w Warszawie: Czy będzie można organizować wesela w Warszawie?

Luzowanie obostrzeń w Warszawie: Czy będzie można organizować wesela w Warszawie? Konferencja prasowa ministra zdrowia, 21 kwietnia. Już w środę, 21.04.2021, popołudniu ma odbyć się konferencja podczas której rząd ogłosi informacje dotyczące tego, jakie obostrzenia związane z epidemią koronawirusa będą obowiązywały w Polsce. Czy będzie regionalizacja obostrzeń? Czy w Warszawie i województwie mazowieckim będą luzowane obostrzenia? Dotychczasowy lockdown obowiązuje do 25 kwietnia. W środę, 21 kwietnia, dowiemy się, co w Warszawie zostanie otwarte najpierw, oraz to, czy będzie można organizować wesela. Czy będą to szkoły dla uczniów z klas IV i wyższych, czy może salony fryzjerskie i kosmetyczne? Może rząd zdecyduje się na otwarcie galerii handlowych i pozostałych sklepów? A może w pierwszej kolejności luzowanie obostrzeń dotyczyć będzie basenów i siłowni? O tym, co podczas luzowania obostrzeń zostanie otwarte najpierw dowiemy się w środę, 21 kwietnia, podczas konferencji prasowej ministra zdrowia.

Emerytury bez podatku zatwierdzone już w maju?! Zobacz, czy zyskasz nawet 500 zł

Luzowanie obostrzeń. Informacje z konferencji ministra zdrowia 21.04.2021

Adam Niedzielski, minister zdrowia powiedział podczas konferencji prasowej w środę, 21 kwietnia, że "pewne apogeum jeśli chodzi o liczbę zakażeń i hospitalizacji w trzeciej fali mamy za sobą".

Jakie będą zmiany w obostrzeniach? Zmiany od 26.04.2021 w województwie mazowieckim

Od poniedziałku, 26 kwietnia: 

  • przywrócenie edukacji hybrydowej w klasach I- III
  • przywrócenie działalności usług salonów urody, zakładów kosmetycznych i zakładów fryzjerskich

Czy można organizować wesela w Warszawie? Informacje z konferencji ministra zdrowia z 21 kwietnia

Podczas konferencji prasowej minister zdrowia poinformował, że informację o tym, czy i kiedy będzie można organizować wesela rząd poinformuje w przyszłym tygodniu.

W przyszłym tygodniu rząd poda dalsze plany znoszenia obostrzeń. Dowiemy się co z komuniami, weselami i pozostałymi obostrzeniami obowiązującymi w Polsce.

Wszystkie dotychczasowe obostrzenia obowiązują w województwach:

  • śląskim
  • dolnośląskim
  • wielkopolskim
  • łódzkim
  • opolskim
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE