Magda wyszła z domu i przepadła bez śladu. Kochała góry

2021-08-20 11:55
Magda wyszła z domu i przepadła bez śladu. Kochała góry
Autor: KRP VII – PRAGA POŁUDNIE, REMBERTÓW, WAWER, WESOŁA Magda wyszła z domu i przepadła bez śladu. Kochała góry

Trwają poszukiwania 42-letniej Magdaleny Kawalec. Kobieta z początkiem sierpnia wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Nie skontaktowała się również z żadną z bliskich jej osób. Wawerska policja prosi o pomoc w odnalezieniu Magdaleny. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety, powinni jak najszybciej poinformować o tym funkcjonariuszy.

Już trzeci tydzień trwają poszukiwania 42-letniej Magdaleny Kawalec, która 1 sierpnia wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Kobieta nie skontaktowała się również w żaden inny sposób z najbliższymi. Ślad po niej zaginął. Stan zdrowia zaginionej sprawia, że sytuacja jest niezwykle poważna. 42-latka choruje bowiem na schizofrenię.

Zaginiona kobieta ma około 160 cm wzrostu, średnią budowy ciała, włosy blond do ramion i prosty nos. W dniu zaginięcia Magdalena ubrana była w jasnozieloną kurtkę, szeroką spódnicę za kolano w białym kolorze oraz beżowe klapki. Przez ramię miała przewieszoną małą ciemną torebkę.

Zobacz: Makabryczne zabójstwo 16-letniej Kornelii. "Kara śmierci, krzesełko, albo powiesić" piszą internauci

Wawerscy policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu kobiety. Każda drobnostka i na pozór błaha informacja, może być w tym przypadku na wagę złota.

- Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety, proszone są o kontakt z policjantami komisariatu w Wawrze tel. 47 723-23-01 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.kp-wawer@ksp.policja.gov.pl - proszą policjanci z Wawra.

Fatalne skutki burzy w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE