Koleje Mazowieckie

i

Autor: Andrzej Woźniak

Koszmar na torach pod Warszawą. Pociąg rozjechał mężczyznę

2021-11-29 11:18

Kolejny koszmar na torach. W poniedziałek, 29 listopada, pociąg Kolei Mazowieckich potrącił mężczyznę. Człowiek nie miał najmniejszych szans w starciu ze składem. Zginął na miejscu. Policja ustala jego tożsamość i wyjaśnia szczegółowe przyczyny tej tragedii. W związku z wypadkiem podróżujących pociągami czekają utrudnienia.

Do zdarzenia doszło po godz. 9:20. - Między Milanówkiem a Brwinowem pociąg potrącił śmiertelnie człowieka - przekazała w rozmowie z "Super Expressem" asp. szt. Katarzyna Zych z policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak udało nam się ustalić, życie na torach stracił mężczyzna. Na miejscu makabrycznego wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwają czynności dążące do ustalenia tożsamości ofiary. Mundurowi wyjaśniają też szczegółowe okoliczności i przyczyny wstrząsającego wypadku. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek podczas przechodzenia przez tory w niedozwolonym miejscu, czy udana próba samobójcza. 

W związku z wypadkiem pasażerów czekają ogromne utrudnienia. "Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Skierniewice (odcinek Grodzisk Mazowiecki - Pruszków). Niektóre pociągi mogą być odwołane, kursować w skróconej relacji, opóźnione.Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl" - informują Koleje Mazowieckie.

"Pociąg nr 19316/7 rel. Warszawa Wschodnia (09:48) - Grodzisk Mazowiecki (10:37) został odwołany w całej relacji. Komunikację zastępczą stanowił pociąg nr 19966/7 rel. Warszawa Wschodnia (10:18) - Grodzisk Mazowiecki (11:06) – Skierniewice. Pociąg nr 91316/7 rel. Grodzisk Mazowiecki (11:20) – Warszawa Wschodnia (12:10) został odwołany w całej relacji. Komunikację zastępczą stanowił pociąg nr 91968/9 rel. Skierniewice – Grodzisk Mazowiecki (11:54) – Warszawa Wschodnia (12:40)" – dodają Koleje Mazowieckie.

Co więcej, na odcinku Grodzisk Mazowiecki Radońska - Warszawa Śródmieście WKD w obu kierunkach wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich – KM w pociągach WKD. Honorowanie biletów obowiązuje do godz. 9:50 aż do odwołania.

Sonda
Czy spotkało Cię coś przykrego w pociągu?
Makabra na Woli w Warszawie. Dwie osoby zginęły rozjechane przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE