Makabra pod Żyrardowem. Zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna z nich stanęła w ogniu! Kierowca zmarł w szpitalu

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ

HORROR NA DRODZE

Makabra pod Żyrardowem. Zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna z nich stanęła w ogniu! Kierowca zmarł w szpitalu

2022-08-02 19:17

Na drodze krajowej numer 50 doszło do makabrycznego wypadku. Na obwodnicy Żyrardowa zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Po zderzeniu jedno auto stanęło w płomieniach. – Świadkowie wyciągali kierowcę płonącego pojazdu – przekazał dziennikarz „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala, gdzie niestety zmarł.

Tragiczny wypadek na obwodnicy Żyrardowa

Na obwodnicy Żyrardowa, na drodze krajowej numer 50 doszło do makabry! Pojazd ciężarowy najechał na tył drugiej ciężarówki. W wyniku zderzenia ranny został kierowca, który był ewakuowany z kabiny przez świadków zdarzenia, jeszcze przed przybyciem służ ratowniczych.

Na miejscu zdarzenia pojawił się dziennikarz „Super Expressu”. – W powiecie żyrardowskim, a dokładniej na obwodnicy Żyrardowa, doszło do wypadku, w którym wzięły udział dwa samochody ciężarowe. Chłodnia zderzyła się z pojazdem przewożącym węgiel – przekazał dziennikarz.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek na al. Solidarności w Warszawie. 19-letni pijany Białorusin. Nie żyje jedna osoba

Jeden pojazd stanął w ogniu. – Kierującego w stanie krytycznym ewakuowali przypadkowi świadkowie, jeszcze przed przybyciem służb. W akcji ratunkowej brał udział również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyznaczyli objazdy, ponieważ droga jest zablokowana w obu kierunkach – dodał.

Jak się dowiedzieliśmy chwilę po godzinie 18:30, ranny kierowca, który trafił do szpitala, zmarł.

Pożar przyczepy w Chotomowie. W środku zwęglone zwłoki
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany