Makabra w Sokołowie Podlaskim. Ciało kobiety leżało na ulicy. Policja zatrzymała 23-latka [NOWE FAKTY]

2022-01-21 12:30
Makabra w Sokołowie Podlaskim. Ciało kobiety leżało na ulicy [NOWE FAKTY]
Autor: policja.pl Makabra w Sokołowie Podlaskim. Ciało kobiety leżało na ulicy [NOWE FAKTY]

Wstrząsające odkrycie w Sokołowie Podlaskim na Mazowszu. We wtorek, 18 stycznia, w godzinach wieczornych na jednej z ulic przechodnie natknęli się na zwłoki kobiety. To 50-letnia Nadia, obywatelka Ukrainy, która pracowała w sokołowskich Zakładach Mięsnych. Sprawę tajemniczej śmierci kobiety bada prokuratura. W tej sprawie zatrzymany został 23-latek.

Ciało 50-latki znaleźli przechodnie we wtorek, 18 stycznia, około godz. 22. Zwłoki leżały na jednej z ulic w Sokołowie Podlaskim, w rejonie torów kolejowych. Na miejsce natychmiast wysłano służby. Policjanci przez wiele godzin prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało kobiety zostało zabezpieczone i przewiezione do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Ma ona pomóc ustalić przyczyny i dokładne okoliczności tragicznej śmierci 50-letniej Nadii. Zaplanowano ją na piątek, 21 stycznia.

Jak udano nam się ustalić, kobieta była obywatelką Ukrainy i pracowała w sokołowskich Zakładach Mięsnych przy rozbiorze mięsa. Obecnie zatrudniona była w firmie sprzątającej. Kobieta przyjechała do Polski z córką, która pracuje gdzieś na terenie naszego kraju. 50-latka wynajmowała mieszkanie w Sokołowie Podlaskim, w rejonie, gdzie została zamordowana. Gdy sprawca ją dopadł i dotkliwie pobił, szła do pracy na nocną zmianę. Jak ustaliliśmy, kobieta miała poważne urazy głowy.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 50-letniej Nadii. Jak udało nam się dowiedzieć, policja zatrzymała w tej sprawie 23-letniego mieszkańca Sokołowa Podlaskiego. Jest on podejrzewany o zabicie Ukrainki. Prawdopodobnie 21 stycznia młody mężczyzn zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut. Nie jest jeszcze znany motyw, jakim kierował się sprawca brutalnej napaści na 50-latkę.

Osoby, które znały kobietę, nie mogą uwierzyć w to, co się stało. - Nadia to spokojna i ułożona kobieta - mówi jej znajoma. - Nigdy nie utrzymywała kontaktu z ludźmi o podejrzanej reputacji. To dla nas szok, że ktoś ją zabił - dodaje.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?
Drożyzna w Warszawie. Fryzjerzy podnoszą ceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE