Makabra pod Sokołowem Podlaskim. Gnijące zwłoki kobiety w mieszkaniu

2022-01-10 12:08
Policja
Autor: AndrzejRembowski /CC0/pixabay.com

Makabryczne odkrycie pod Sokołowem Podlaskim. 7 stycznia pojechali do miejscowości Sterdyń, w której szukali mężczyzny. Według ich informacji mógł przebywać w jednym z mieszkań w centrum miasta. Gdy weszli do lokalu, w jednym z pomieszczeń natknęli się na zwłoki kobiety. Musiały leżeć tam od bardzo dawna, bo znajdowały się w znacznym stopniu rozkładu.

Policjanci weszli do mieszkania w piątek (7 stycznia) o godzinie 14:00. Szukali mężczyzny, który mógł się w nim znajdować. Nie przypuszczali, co znajduje się w środku. - Policjanci pojechali tam w innym celu. Podczas przeszukiwania domu, w jednym z pomieszczeń ujawnili zwłoki w znacznym stopniu rozkładu - poinformowała nas sierż. Aleksandra Borowska z sokołowskiej KPP.

Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. Tam przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która ustali przyczyny śmierci kobiety. Z ustaleń reporterów „Super Expressu” wynika, że w lokalu w centrum Sterdyni mieszkała matka razem z córką. Sąsiedzi od dłuższego czasu nie widywali starszej z kobiet.

Wyłudzali mieszkania i mordowali właścicieli. Bezwzględny gang trucicieli w rękach policji

Makabra w Sterdyni. Gnijące zwłoki kobiety w mieszkaniu

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zmarła kobieta oraz czy do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Prokuratura bada sprawę jej śmierci. 

Sonda
Jak oceniasz pracę polskich policjantów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE