Tragiczna śmierć w Złotych Tarasach. Mężczyzna wypadł z trzeciego piętra

i

Autor: Tadeusz Mróz

Makabra w Złotych Tarasach. Mężczyzna spadł z wysokości. Nie żyje

2021-10-28 21:59

W czwartek o godzinie 19 w galerii handlowej Złote Tarasy doszło do makabrycznego zdarzenia. Z dużej wysokości upadł mężczyzna, który zginął na miejscu. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, wstępne ustalenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia.

Według Komendy Stołecznej Policji zgłoszenie wpłynęło kilka minut po godzinie 19. - W galerii handlowej Złote Tarasy doszło do nieszczęśliwego, jak się okazało zdarzenia. Mężczyzna spadł z wysokości i niestety poniósł śmierć na miejscu - powiedział cytowany przez PAP Rafał Rutkowski z zespołu prasowego KSP. Policja ustaliła wstępnie wiek zmarłego na ok. 40 lat. Na potwierdzenie tej informacji trzeba jednak poczekać, ponieważ policjanci stwierdzili to jedynie na podstawie „wizualnej oceny” zwłok. 

Na razie nie są znane szczegół tej tragedii. Na miejscu pracuje prokurator. Policja ustali przebieg zdarzeń i dane personalne tragicznie zmarłego mężczyzny.

Przeczytaj także: Beata Pasik wolna po 18 latach. Wstrząsające wyznanie: „Tego, co straciłam, nie da się nadrobić”

Zobacz zdjęcia: Tragiczna śmierć w Złotych Tarasach. Mężczyzna wypadł z trzeciego piętra

Spadł z trzeciego piętra?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna spadł z wysokości trzeciego piętra. Przerażeni świadkowie zdarzenia wezwali służby ratunkowe. Policjanci przesłuchali świadków i osoby mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzeń.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki