Makabryczne odkrycie na Bielanach: Nie żyją kobieta i mężczyzna!

2019-09-13 7:19 DW/PRA
Policja radiowóz interwencja wypadek stłuczka taśma policyjna kogut policyjny
Autor: Marek Kudelski Policja radiowóz interwencja wypadek stłuczka taśma policyjna kogut policyjny

Dwa ciała znaleziono w mieszkaniu na warszawskich Bielanach. Sprawę wyjaśnia już prokuratura i ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna najpierw zamordował kobietę, a potem popełnił samobójstwo.

Ciała mężczyzny i kobiety znaleziono ok. godz. 13 w jednym z mieszkań przy ul. Andersena. Było to prawdopodobnie tzw. rozszerzone samobójstwo.

- Wstępne ustalenia wskazują, iż najprawdopodobniej mężczyzna pozbawił życia kobietę a następnie popełnił samobójstwo. Trwa ustalanie okoliczności śmieci wyżej wymienionych osób i ich wzajemnych relacji - napisał w oświadczeniu prokurator Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

W mieszkaniu przeprowadzono oględziny z udziałem prokuratora, policyjnych techników oraz biegłych z zakresu medycyny sadowej. Zabezpieczono ślady kryminalistyczne. Ciała zostały już przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej gdzie w najbliższych godzinach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

- Z uwagi na dobro śledztwa w tej chwili pozostałe informacje na temat zabójstwa muszą być utajnione - oświadczył prok. Łapczyński.