Marsz Niepodległości 2022 w Warszawie. Którędy przejdzie? O której się zacznie? [TRASA]

i

Autor: Sebastian Wielechowski / Super Express Marsz Niepodległości 2022 w Warszawie. Którędy przejdzie? O której się zacznie? [TRASA]

To warto wiedzieć

Trasa Marszu Niepodległości 2022 w Warszawie. Którędy przejdzie marsz niepodległości? Utrudnienia

2022-11-11 12:09

Marsz Niepodległości 2022, podobnie jak w minionych latach, przejdzie ulicami Warszawy 11 listopada. Tym razem pod hasłem "Silny Naród, Wielka Polska". Przemarsz wyruszy po godz. 14 tradycyjnie z Ronda Dmowskiego. Którymi ulicami stolicy przejdzie Marsz Niepodległości 2022? Na których ulicach można spodziewać się utrudnień? Jak będzie wyglądała trasa Marszu Niepodległości 2022 w Warszawie? Szczegóły w artykule poniżej.

Marsz Niepodległości 2022 w Warszawie

Tradycyjnie 11 listopada, w święto niepodległości, ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości, uważany za jeden z największych pochodów patriotycznych w Europie. Wydarzenie to organizowane jest przez Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości", na którego czele stoi pochodzący z Pruszkowa Robert Bąkiewicz. W tym roku, Marsz Niepodległości przejdzie ulicami stolicy pod hasłem "Silny Naród, Wielka Polska".

"Już dziś zaproście rodzinę i znajomych! Weźcie flagę narodową i pójdźmy wspólnie w największym patriotycznym pochodzie w Europie!" - zachęcają organizatorzy na facebookowej stronie wydarzenia.

Święto niepodległości w Warszawie. Marsz Niepodległości 2022. Trasa

Marsz Niepodległości 2022 rozpocznie się 11 listopada o godz. 14 na Rondzie Dmowskiego. Stamtąd o godz. 14:25 wyruszy w trasę ulicami stolicy. Trasa Marszu Niepodległości nie będzie skomplikowana. Uczestnicy wydarzenia, związanego z obchodami święta niepodległości, przejdą Alejami Jerozolimskimi i Mostem Poniatowskiego, by następnie skręcić na Wał Miedzeszyński i ostatecznie dotrzeć na Błonia Stadionu Narodowego.

Podczas przemarszu ulice, którymi będą poruszali się uczestnicy Marszu Niepodległości, będą zamknięte. Radzimy kierowcom, by zawczasu opracowali sobie trasę podróży omijającą utrudnienia.

Marsz Niepodległości mapka nowa

i

Autor: SE
Sonda
Czy planujesz wybrać się w tym roku na Marsz Niepodległości?
Nasi Partnerzy polecają