Szalony rajd w centrum Warszawy - totalna demolka

i

Autor: Marcin Podziemski

Masakra nocą w al. Niepodległości. TOTALNA DEMOLKA. Tak się kończy ściganie w centrum Warszawy [WIDEO]

2021-01-10 12:59

Tak się kończą nocne rajdy i ściganie w centrum Warszawy. Toyota pędziła al. Niepodległości, jej kierowca tak ścigał się z innym autem, że jego auto dachowało i porozbijało auta zaparkowane przy drodze. MAMY ZDJĘCIA

Zdarzenie miało miejsce około godz. 2 w nocy w alei Niepodległości na wysokości numeru 135 w kierunku Ursynowa. Kierujący toyotą jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i doszło do dachowania. Samochód demolował samochody stojące na pobliskim parkingu. - Jadąca aleją Niepodległości toyota uderzyła w cztery zaparkowane wzdłuż ulicy samochody osobowe: hondę, nissana, forda i renault - wylicza Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Kierującemu toyotą mężczyźnie nic się nie stało. Udało mu się wydostać samemu. Na miejscu oprócz policji pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz zespoły ratownictwa medycznego które przebadały kierującego na miejscu.

Z relacji świadków wynikało, że dachowanie nastąpiło, ponieważ al. Niepodległości ścigały się dwa auta. Gdy kierowca toyoty stracił panowanie nad samochodem, drugie auto nie zatrzymało się. Popędziło dalej.

Zobacz galerię zniszczeń jakie siała toyota w al. Niepodległości:

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, toyotą kierował obywatel Tadżykistanu. Był trzeźwy. - Prowadzący toyotę został ukarany mandatem 500 zł – informuje Świstak.

POLECAMY RÓWNIEŻ GALERIĘ NAJWIĘKSZYCH WYPADKÓW W WARSZAWIE W 2020 roku:

Masakra nocą w al. Niepodległości. Tak się kończy ściganie w centrum Warszawy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE